Tlen (Deluxe) (CD Deluxe)

Tlen (Deluxe)

Tlen (Deluxe) (CD Deluxe)

Kasia Popowska

Kasia Popowska

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz połączenie popu, indie-folku i soulu
 • spodobał Ci się niezwykły głos wokalistki
 • szukasz czegoś spokojnego do słuchania wieczorem

 • W zaledwie kilka tygodni za sprawą jednej piosenki Kasia Popowska znalazła się na ustach wszystkich! Jej singiel „Przyjdzie taki dzień” okazał się najpopularniejszą piosenką w polskich rozgłośniach radiowych, a pogodny, nagrany w Lizbonie teledysk zrobił prawdziwą furorę w sieci odnotowując ponad 3 miliony odsłon! Artystka ma też na swoim koncie występy podczas tegorocznych Eska Music Awards, Polsat Sopot Festival, a także Lato Zet i Dwójki.

  Sukces Kasi Popowskiej nie przyszedł jednak z dnia na dzień. W 2007 roku Kasia założyła kanał YouTube i jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing" śpiewając covery popularnych artystów do kamery. Jej nagrania szybko zdobyły rekordową oglądalność, a niedługo potem otrzymała główną rolę wokalną w disney’owskiej produkcji "Zaplątani", znajdując się w obsadzie obok Macieja Stuhra i Danuty Stenki.

  W międzyczasie artystka zebrała materiał na swój debiutancki album „Tlen”. Na płytę trafiło 10 utworów, w których dominują analogowe instrumenty i akustyczne dźwięki z pogranicza popu, indie-folku i soulu. Miesiąc później została wydana wersja deluxe, na której fani znajdą trzy utwory w akustycznych wersjach oraz dwa utwory bonusowe.

 • 1. Mantra
  2. Tlen
  3. Przyjdzie taki dzień
  4. Daleko
  5. Lecę tam
  6. Wszystko co mam
  7. Parada gwiazd
  8. Nie będziesz sam
  9. Zatrzymamy
  10. Nie znasz mnie
   
  Bonus:
  11. Opowiedz
  12. Nie stało się nic
   
  Wersje akustyczne:
  13. Przyjdzie taki dzień
  14. Tlen
  15. Daleko

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tlen (Deluxe)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.