THROUGH THE NEVER (PL) (Polska cena)

THROUGH THE NEVER (PL)

THROUGH THE NEVER (PL) (Polska cena)

Metallica

Oferta specjalna -13%

Metallica

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Metallica to legenda sama w sobie!
  • thrash metal to Twój ulubiony gatunek
  • brakuje Ci tego krążka na półce

Kup na prezent
Metallica wydała soundtrack do filmu w 3D “Metallica Through The Never”. Album zawiera nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver z ubiegłego roku, kiedy to zespół nakręcił występy pojawiąjące się w filmie.

“Nie tylko jesteśmy podekscytowani filmem, który pojawi się już niebawem, ale również faktem, że będziemy mogli podzielić się muzyką we wszystkich tych formatach” powiedział przed premierą Lars Ulrich.


Metallica, jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych, wystąpi w filmie “Metallica Through the Never”. W naszpikowanym muzyką filmie w formacie 3D, wielokrotnie nagradzany reżyser Nimród Antal przeniesie publiczność w muzyczną podróż z najsłynniejszymi utworami Metalliki w tle.

Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu Metalliki. Film zawiera zachwycające efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"THROUGH THE NEVER (PL)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.