The Whispered World Special Edition (PC / Mac cyfrowe)

The Whispered World Special Edition

The Whispered World Special Edition (PC / Mac cyfrowe)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wisielczy humor nie jest Ci obcy
  • szukasz uroczej przygodówki
  • również miewasz prorocze sny
Kup na prezent
  • Steam
Sadwick jest smutnym i zakompleksionym klaunem. Kiedy jednak nawiedza go proroczy sen o zbliżającej się zagładzie świata, musi zacząć działać. A pomoże mu w tym... gąsienica.

Sadwick nie jest najlepszym klaunem na świecie. Ba! Idzie mu wyjątkowo kiepsko, bo jest smutny i strasznie zakompleksiony. Jak tu bawić gości, kiedy samemu nie ma się powodów do śmiechu? Sytuacji nie poprawia koszmar, który nawiedza go pewnej nocy. Klaun szybko orientuje się, że sen był proroczy, a świat czeka zagłada! Razem z gąsienicą imieniem Spot muszą wyruszyć w niebezpieczną podróż...

The Whispered World to przygodówka. Pokierujesz w niej Sadwickiem, a pomocą będzie Ci służyć gąsienica imieniem Spot, która świetnie sprawdzi się w roli chociażby ruchomego schowka na przedmioty. W trakcie przygody rozwiążesz wiele zagadek, a od Twoich działań zależeć będzie los tego jakże pięknego (ręcznie rysowanego!) świata.

Atutem gry jest znakomity, choć specyficzny humor. Jako smutny klaun Sadwick nie sypie dowcipami jak z rękawa, ale jego melancholijny stosunek do świata oraz wybryki gąsienicy często prowadzą do wielu przezabawnych sytuacji. Jeśli lubisz wisielczy humor, The Whispered World to gra idealna dla Ciebie.

The Whispered World Special Edition oferuje wiele usprawnień w stosunku do pierwotnego wydania gry: oparta jest o nowszą wersję silnika, posiada samouczek i zintegrowany z grą system osiągnięć.
Zawiera także komentarze audio, w których można zobaczyć Jana "Poki" Muller-Michaelisa oraz Marco Hullena, jak również orkiestrową ścieżkę dźwiękową i nieblokowane osiągnięcia.

©2014 Daedalic Entertainment GmbH. The Whispered World, the The-Whispered-World-Logo and the Daedalic-Logo are trademarks of the Daedalic Entertainment GmbH. All rights reserved.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • polską wersję językową

  • wersję zabezpieczoną platformą Steam

  • pewność, że wspierasz twórców, ponieważ dostaną kasę bezpośrednio od nas

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"The Whispered World Special Edition" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.