The Order: 1886 - Edycja Limitowana (PS4)

The Order: 1886 - Edycja Limitowana

The Order: 1886 - Edycja Limitowana (PS4)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • przeniesiesz się do neowiktoriańskiej Anglii
 • wcielisz się w Rycerza Zakonu, który walczy z siłami ciemności
 • gra zaoferuje piękną, filmową oprawę
 • PS4
 • polski dubbing
 • 20-02-2015
 • Wydanie premierowe
 • Sony Computer Entertainment Polska
 • Sony Computer Entertainment
 • Ready At Dawn Studios
 • Konsola PlayStation 4.
  Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus.

Odkryj najmroczniejszą tajemnicę historii


Zmień przeszłość w tej unikalnej wizji neowiktoriańskiego Londynu, w którym ludzie uzbrojeni w zaawansowaną technologię stają do walki z potężnym przedwiecznym wrogiem.

W mrocznych zaułkach przemysłowego Londynu kryją się potwory, które od wieków toczą się śmiertelną walkę z ludzkością. To Mieszańcy, w pół bestie, w pół ludzie. Do walki z nimi powołany został Zakon Rycerzy, a szorstkie prawa mają zapewnić bezpieczeństwo. Cierpliwość plebsu ma jednak swoje granice i coraz częściej pojawiają się głosy, że to nie Mieszańcy, ale bogaci są prawdziwymi wrogami zwykłych ludzi…

Wciel się w Graysona, członka Zakonu, i poprowadź go oraz trójkę jego towarzyszy przez niebezpieczne ulice wiktoriańskiego Londynu. Czekają Cię pełne akcji ekscytujące starcia z użyciem nietuzinkowej broni, jak i przerażające chwile osamotnienia, kiedy nie będziesz wiedział, czy jesteś łowcą, czy też może zwierzyną…

The Order: 1886 to jedna z najważniejszych premier na PlayStation 4 w tym roku. Ta wydana ekskluzywnie na konsolę Sony gra akcji z perspektywy trzeciej osoby w pełni wykorzystuje potencjał sprzętu nowej generacji. Filmowa oprawa w połączeniu z właściwą dla gier rozgrywką sprawia, że The Order: 1886 zapewnia podróż do Londynu rewolucji przemysłowej, jakiej żadna inna produkcja nie była w stanie.


Dawniej ludzie, dziś bestie - Mieszańcy


Nikt już nie wie, kiedy doszło do tej ewolucyjnej schizmy. W pewnym momencie jednak część ludzi zaczęła nabierać zwierzęcych cech, dając początek abominacjom natury, które dziś nazywane są Mieszańcami. Niezwykle silne, zwinne i szybkie, te krwiożercze bestie toczą wojnę z resztą ludzkości od wieków. Nieraz były bliskie zwycięstwa, ale dzięki Zakonowi udało się je powstrzymać, a nauka przechyliła szalę walki na stronę ludzkości. Nie lekceważ ich jednak - to wciąż niezwykle inteligentne monstra, które tylko czekają na Twoją chwilę nieuwagi.


Neowiktoriańska Anglia - kraj strachu, postępu i rebelii


Odwieczna wojna z Mieszańcami odcisnęła piętno na ludzkości. Chociaż Zakon był w stanie uchronić ludzi przed ostateczną klęską, to śmiertelne zagrożenie nigdy nie minęło. Dlatego wprowadzono nowe prawa, które stały się fundamentami państwa policyjnego.

Londyńskie Whitechapel

W The Order 1886 odwiedzimy część Londynu, która stała się uosobieniem wszystkich mrocznych stron rewolucji przemysłowej. Nazwana tak po nieistniejącym już kościele św. Marii, dzielnica Whitechapel w XIX w. stała się siedliskiem biedy. Przeludniona, pełna irlandzkich i żydowskich imigrantów zepchniętych na margines londyńskiego społeczeństwa, z każdym rokiem popadała w coraz większą ruinę. Makabrycznym "uwieńczeniem" tego procesu stała się seria brutalnych morderstw, których dokonano na prostytutkach. Zabójcy, zwanego Kubą Rozpruwaczem, nigdy nie ujęto.Ścisła kontrola i rządy twardej ręki miały zapewnić ludności bezpieczeństwo przed czającymi się w mroku potworami. Jako Rycerz Zakonu jesteś jednym z żołnierzy, którzy stoją na straży i narażają swoje życie dla innych.

W swojej walce wykorzystasz najnowsze zdobycze rewolucji przemysłowej. Stan ciągłego zagrożenia popchnął naukowców do wzmożonej pracy, która dała zaskakujące efekty. W czasie swojej podróży spotkasz jednego z nich - Nikola Teslę, serbskiego geniusza, którego znawstwo elektryczności jest nieocenione podczas konstruowania zaskakujących gadżetów i broni.

Szybkostrzelny karabin termitowy czy strzelająca wiązkami energii broń łukowa to tylko część Twojego oręża. W swoim ekwipunku znajdziesz także gadżety, jak specjalną lunetę, którą możesz użyć nie tylko do zwiadu, ale także do np. nadawania kodu Morse’a, żeby skontaktować się ze sterowcem.

Miej się jednak na baczności, ponieważ Mieszańcy nie będą Twoim jedynym zmartwieniem. Ludzie mają dość permanentnego stanu wojennego. Przybywa głosów, że prawdziwym wrogiem zwykłych ludzi nie są bestie, ale Ci, którzy w imię walki z nimi uciskają i kontrolują. Rebelia jest faktem, a Zakon, strażnicy starego porządku, znalazł się na jej celowniku.

Zakon Rycerzy i Sir Galahad

Założony jeszcze przez Króla Artura, celem Zakonu od samego początku była walka z Mieszańcami. Swoją niezwykłą skuteczność zawdzięczali tajemniczej substancji zwanej “czarną wodą”. Jej leczące i witalne właściwości umożliwiły pierwszym Rycerzom Zakonu ocalenie ludzkości przed zagładą. Po latach tradycje zakonu kontynuują nowi Rycerze, a Grayson, z tytułu Sir Galahad, jest jednym z nich. Jego towarzyszami są: Sebastian Mallory, najstarszy w drużynie i najbardziej doświadczony, Marquis de Lafayette, weteran rewolucji francuskiej i amerykańskiej, oraz Isabeau D'Argyll, pewna siebie była uczennica Graysona.


Następna generacja gier akcji


The Order: 1886 to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby. Przemierzając niebezpieczne uliczki Londynu niejednokrotnie będziesz musiał ukryć się za osłoną przed nagłym atakiem rebeliantów. Na szczęście masz do swojej dyspozycji oręż, który pozwoli Ci skutecznie uciszyć oponentów. Nigdy jednak nie lekceważ zagrożenia - kiedy w pobliżu pojawi się Mieszaniec, niewiele brakuje, żebyś z łowcy stał się ofiarą.

Będąc grą jednoosobową, perłą w koronie tej neowiktoriańskiej produkcji jest fabualryzowana kampania. Starannie napisany scenariusz i czwórka charakterystycznych oraz w pełni ukształtowanych bohaterów pomagają zaangażować gracza w historię. Dzieła dopełniają techniki, które nadają grze filmowego sznytu.

Dzięki nowemu silnikowi graficznemu oraz wykorzystaniu technologii “perfomance capture”, The Order: 1886 w pełni realizuje potencjał drzemiący w PlayStation 4. Stworzony na podstawie tysięcy zdjęć neowiktoriański Londyn zapiera dech w piersiach, a płynne animacje postaci zacierają granice między wirtualną grą a rzeczywistością.

To bez wątpienia jedna z najważniejszych premier growych tego roku -
dostępna tylko na PlayStation 4. • PS4
 • polski dubbing
 • 20-02-2015
 • Wydanie premierowe
 • Sony Computer Entertainment Polska
 • Sony Computer Entertainment
 • Ready At Dawn Studios
 • Konsola PlayStation 4.
  Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"The Order: 1886 - Edycja Limitowana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.