The Last Guardian - poradnik do gry (do pobrania)

The Last Guardian - poradnik do gry

The Last Guardian - poradnik do gry (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • dowiesz się, jak eliminować przeciwników
 • żadna zagadka nie będzie dla ciebie niewykonalna
 • otrzymasz dokłądny opis przejścia gry
 • WATERMARK

Nieoficjalny poradnik do gry The Last Guardian zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis jej przejścia.

 

W opisie znalazły się najważniejsze informacje i podpowiedzi dotyczące między innymi poprawnej eksploracji otoczenia, rozwiązywania zagadek, wydawania komend Trico oraz eliminowania napotykanych przeciwników (jest to o tyle utrudnione, że sterowany chłopczyk jest całkowicie bezbronny i musi polegać na swoim towarzyszu). Opis przejścia uwzględnia również lokalizacje beczek (oznaczone zostały w tekście kolorem zielonym). W pokonywaniu kolejnych przeszkód pomagają liczne obrazki, na których zaznaczone zostały miejsca związane z zagadkami, przejścia do kolejnych obszarów czy ważne obiekty, które należy podnieść lub z którymi trzeba wejść w interakcję. Całość została uzupełniona stronami na temat sterowania, wymagań sprzętowych oraz dostępnych trofeów.

 

The Last Guardian to efekt wieloletnich prac studia pod wodzą Fumito Uedy, które w przeszłości zasłynęło opracowaniem gier Ico oraz Shadow of the Colossus. Jest to obserwowana z perspektywy trzeciej osoby gry akcji z elementami platformówki. W The Last Guardian sterując młodym chłopcem badamy pradawane ruiny, które skrywają wiele tajemnic i zagadek do rozwiązania. Największą atrakcją gry jest towarzysz głównego bohatera - Trico. Jest to ogromny stwór przypominający wyglądem połączenie psa i orła, który może pomagać chłopczykowi w docieraniu w niedostępne dla niego miejsca czy w eliminowaniu napotykanych wrogo nastawionych kreatur. W miarę przebiegu gry relacje chłopczyka i Trico stają się coraz bardziej zażyłe i pojawiają się dzięki temu nowe możliwości interakcji ze zwierzęcym kompanem.

 

Uwaga - W grze The Last Guardian nie obowiązuje żaden oficjalny podział na etapy i poszczególne sceny nie mają też własnych nazw. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiejś konkretnej zagadki to odszukaj miejsce, w którym się znajdujesz, na spisie treści poradnika. Zadbaliśmy o to żeby tytuły stron w spisie treści były maksymalnie pomocne w tym względzie i nie wymuszały przeglądania od początku całego poradnika.

 

Poradnik do gry The Last Guardian zawiera dokładny opis przejścia gry. W opisie znalazły się najważniejsze informacje i podpowiedzi dotyczące między innymi poprawnej eksploracji otoczenia, rozwiązywania zagadek czy wydawania komend Trico.

 

 

The Last Guardian - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • Oswobodzenie Trico (Opis przejścia)
 • Sterowanie i wymagania sprzętowe
 • Lista trofeów (Opis przejścia)
 • Przeprawa przez pierwsze ruiny z wykorzystaniem lustra (Opis przejścia)
 • Finałowa konfrontacja z wrogimi bestiami (Opis przejścia)
 • Pokonanie ożywionych zbroi i wydostanie się z sali z klatką (Opis przejścia)
 • Rozwiązanie zagadki z błękitnymi oparami i dalsza eksploracja ruin (Opis przejścia)
 • Nauczenie Trico wykonywania poleceń (Opis przejścia)
 • Przejście przez dwie sale z obracającymi się strażnikami (Opis przejścia)
 • Nakarmienie Trico i wydostanie się z sali z dużą kopułą (Opis przejścia)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"The Last Guardian - poradnik do gry" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.