THE CURRENCY OF MAN (DELUXE) (CD Deluxe)

THE CURRENCY OF MAN (DELUXE)

THE CURRENCY OF MAN (DELUXE) (CD Deluxe)

GARDOT, MELODY

Oferta specjalna -17%

GARDOT, MELODY

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • w albumie umiejętnie połączono ze sobą jazz, blues i R&B
 • uwielbiasz nadzwyczajny głos w artystki
 • to świetny prezent dla każdego fana Melody Gardot

 • Jedna z najlepiej sprzedających się wokalistek na świecie, Melody Gardot powraca z nowym, czwartym albumem studyjnym zatytułowanym „Currency of Man”.

  Od dawna wyczekiwany album „Currency of Man” przedstawia niebywale twórcze podejście artystki, która w niezwykły sposób potrafi przekraczać muzyczne granice jazzu, bluesa i R&B. Na nowym albumie Melody ponownie łączy siły z nagrodzonym statuetką Grammy producentem Larry Kleinem. W 2009 roku w wyniku tej współpracy powstał bestsellerowy album „My One and Only Thrill”, który sprzedał się w ilości ponad 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, czyniąc pochodzące z niego nagrania klasykami gatunku. „Currency of Man” stanowi istotny krok naprzód w karierze wokalistki. Melody Gardot wykorzystuje tu swój talent do pisania tekstów w zupełnie inny sposób niż na ostatnim, bardzo dobrze przyjętym przez krytykę i publiczność albumie „The Absence”.

  Jak wyjaśnia Melody „Każdy album jest podróżą, a ta płyta pod wieloma względami jest skokiem w nieznane. Spędziłam ostatnio sporo czasu w Los Angeles i wszystkie piosenki mówią o ludziach, których tam spotkałam: o ludziach, którzy prowadzą życie na krawędzi...”.

  Nadzwyczajny głos i interpretacje Melody Gardot, przepełnione siłą i wdziękiem są bez wątpienia jej wizytówką. Muzyczny świat natychmiast przypomni sobie to rzadkie połączenie naturalnego talentu i muzycznego wyrafinowania, dzięki któremu Melody bez trudu podbija publiczność .

  Wokalistka dodaje: „Mamy odlotową sekcję rogów i te filmowe, do pewnego stopnia egzystencjalne aranżacje. W tych utworach ja i Larry odkryliśmy elektryzującą stronę tych piosenek, coś czego nigdy dotąd nie robiłam… To wszystko jest poszukiwaniem, ale wydaje się, że dobrze jest poszukiwać czegoś nowego, nawet jeśli miało by to okazać się troszkę dziwne”.
 • 1. Don't Misunderstand
  2. Don't Talk
  3. It Gonna Come
  4. Bad News
  5. She Don't Know
  6. Palmas Da Rua
  7. Same To You
  8. No Man's Prize
  9. March For Mingus
  10. Preacherman
  11. Morning Sun
  12. If I Ever Recall Your Face
  13. Once I Was Loved
  14. After The Rain
  15. Burying My Troubles

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"THE CURRENCY OF MAN (DELUXE)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.