THE BEST OF NICKELBACK VOL. 1 (CD)

THE BEST OF NICKELBACK VOL. 1

THE BEST OF NICKELBACK VOL. 1 (CD)

Nickelback

Nickelback

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz, kiedy piosenki są inspirujące
 • Nickeback zawsze dostarcza odpowiedniej ilości muzyki
 • znasz wszystkie fryzury Chada Kroegera!

Kup na prezent
 • "Photograph", "How You Remind Me", "Rockstar", megahity z ostatnich kilkunastu lat. Ale to tylko zaledwie parę wspaniałych piosenek, jakie znakomity kanadyjski kwartet Nickelback nagrał w swojej imponującej karierze. Więcej zebrano na prezentowanej kompilacji o wymownym tytule "The Best Of Nickelback Volume 1". Ponad 50 mln sprzedanych płyt na całym świecie, mnóstwo nagród, jeszcze więcej wyprzedanych koncertów w różnych częściach świata, miliony fanów - to w wielkim skrócie dorobek Nickelback. Zespołu, który założyli w 1995 roku czterej przyjaciele z małego kanadyjskiego miasteczka Hanna. Przez lata nic nie zapowiadało, że im się powiedzie...

  Zwrot fortuny nastąpił w 2001 roku za sprawą pochodzącej z albumu "Silver Side Up" piosenki "How You Remind Me", która stała się wielkim hitem na całym świecie, zdobyła szczyt notowania "Billboardu" i pomogła płycie zameldować się na "Billboard 200" na pozycji drugiej. Dzięki temu sukcesowi kanadyjscy rockmani znaleźli się na topie i pozostają na nim do dziś. W melodyjnym rocku niewielu może się z nimi równać. "The Best Of Nickelback Volume 1" to podsumowanie dotychczasowego dorobku Nickelback. Ale też zapowiedź kolejnego, ósmego albumu. Pojedynczy krążek wypełniło 19 piosenek, trwających ponad 73 minuty.

  Są tu wszystkie najpopularniejsze kawałki zespołu wybrane z ośmiu krążków studyjnych wydanych przez Kanadyjczyków. Jeżeli ktoś szuka esencji twórczości grupy, imponującego zbioru rockowych evergreenów, wśród których są zarówno przepiękne, wzruszające ballady, jak i ogniste rockery, to "The Best Of Nickelback Volume 1" jest pozycją, którą taka osoba bezwzględnie musi mieć na swojej półce!
 • 1.Photograph
  2.How You Remind Me
  3.Burn It To The Ground
  4.Rockstar
  5.Savin' Me
  6.Figured You Out
  7.Too Bad
  8.If Today Was Your Last Day
  9.Far Away
  10.Feelin' Way Too Damn Good
  tytuł utworu
  11.Someday
  12.Never Again
  13.Lullaby
  14.If Everyone Cared
  15.Gotta Be Somebody
  16.When We Stand Together
  17.Animals
  18.This Afternoon
  19.Something In Your Mouth

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"THE BEST OF NICKELBACK VOL. 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.