THE BEST EVER ROAD TRIP (CD)

THE BEST EVER ROAD TRIP
Kompilacja najlepszych utworów zespołu My Chemical Romance, wydana rok po jego rozwiązaniu. Fani zespołu będą mieli możliwość dokonania wyboru pomiędzy bardzo atrakcyjnymi wydaniami albumu. Obok płyty CD dostępny będzie również format z bonusową płytą DVD a także format winylowy.

Kolekcja podsumowuje kilkunastoletnią działalność zespołu, którego punk-popowe brzmienie z gotyckim odcieniem zaskarbiło mu legion fanów na całym swiecie. Na albumie nie zabraknie takich hitów jak "I'm Not Okay (I Promise)," "Helena," i "The Ghost Of You" pochodzącego z platynowego albumu Three Cheers For Sweet Revenge; "Welcome To The Black Parade," "Famous Last Words," i "Teenagers" z platynowego The Black Parade; oraz "Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)" i "Sing" z albumu Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys.

Na albumie znajdzie się również wcześniej niepublikowany utwór "Fake Your Death," który był jednym z ostatnich kawałków jakie grupa nagrała razem w studio. DVD zawierać będzie 2 godzinny materiał z teledyskiami, uwzględniając również wycięte sceny.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"THE BEST EVER ROAD TRIP" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.