The 2nd Law (Jewelbox) (CD Deluxe)

The 2nd Law (Jewelbox)

The 2nd Law (Jewelbox) (CD Deluxe)

Muse

Oferta specjalna -14%

Muse

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz utwory będące jednocześnie symfoniczne i rockowe, ale też dubstepowe i synthpopowe
 • chcesz zatopić się w niezwykle melodyjnych utworach
 • to świetny pomysł na prezent dla każdego fana Muse

 • The 2nd Law - szósty album studyjny angielskiego zespołu rockowego Muse, wydany 1 października 2012 roku w Wielkiej Brytanii, a w pozostałych krajach 28 września przez Warner Bros. Records i Helium-3. Nazwa albumu nawiązuje do drugiej zasady termodynamiki.

  Matt Bellamy, Dominic Howard i Chris Chris Wolstenholme zaczęli nagrywać piosenki na następcę doskonałego, multiplatynowego albumu "The Resistance" jesienią 2011 roku. Materiał powstał w trakcie kilku sesji nagraniowych, które zorganizowano w paru studiach nagraniowych w Kalifornii. Brytyjczycy tym razem postanowili zaskoczyć. Obok piosenek typowych dla Muse, rockowych i epickich w stylu Queen i Led Zeppelin, ale też trochę zalatujących U2 i Davidem Bowie z lat 70., napisali numery, w których słychać inspiracje dubstepem à la Skrillex oraz synthpopem. Jest też kompozycja wyjątkowa, "Follow Me", którą Matt Bellamy napisał po urodzeniu swego synka Binghama. Muzyk wykorzystał w piosence bicie serca Binghama, które zostało zarejestrowane na krótko przed narodzinami dziecka, które nastąpiły 9 lipca 2011 roku. W produkcji tego kawałka wspomógł Muse brytyjski duet Nero, poruszający się pomiędzy dubstepem, electro i house'em.

  Kolejne dwa szczególne utwory z "The 2nd Law" napisał basista Chris Wolstenholme. Chodzi o "Save Me" oraz "Liquid State", w których opowiada o swojej walce z uzależnieniem od alkoholu. Jako pierwsza album promowała kompozycja "Surival" - główną piosenka Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W dalszej kolejności pojawiły się "Unsustainable", a jako trzecia "Madness". Warto też wspomnieć, że Muse skorzystali z usług Davida Campbella, znakomitego kompozytora, który wcześniej pracował choćby z Metallicą, Kiss, Linkin Park i Bon Jovi, a prywatnie jest ojcem Becka.

  Wersja specjalna płyty z płytą DVD zawierającą "making of" albumu i dodatki.
 •  CD 
  1. Supremacy 04:55  
  2. Madness 04:39  
  3. Panic Station 03:03  
  4. Survival (Prelude) 01:03  
  5. Survival 04:17  
  6. Follow Me 03:51  
  7. Animals 04:23  
  8. Explorers 05:48  
  9. Big Freeze 04:41  
  10. Save Me 05:09  
  11. Liquid State 03:03  
  12. The 2nd Law: Unsustainable 03:48  
  13. The 2nd Law: Isolated System 04:59  

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"The 2nd Law (Jewelbox) " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.