THANK ME LATER (CD)

THANK ME LATER

THANK ME LATER (CD)

DRAKE

DRAKE

 • Kanadyjski aktor Aubrey Drake Graham to największa nadzieja hip-hopu!

  Drake znany jest z roli Jimmiego Brooksa w serialu „Degrassi – nowe pokolenie”. Jego debiutancki singiel „Best I Ever Had” w lipcu 2009 roku doszedł do drugiego miejsca na TOP 200 Billboardu. Udało mu się to osiągnąć nie mając podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową.

  W 2006 roku pod pseudonimem Drake, muzyk zaczął tworzyć serię mixtape'ów. Zwróciły one uwagę wielu wykonawców, co spowodowało, że Aubrey zaczął być zapraszany do współpracy przez Kanye'a Westa, Jay-Z, Lil Wayne'a, Eminema oraz Alicie Keys i Mary J. Blige. Raper podpisał kontrakt z Universal Motown, który wydał epkę „So Far Gone”, przygotowaną z utworów umieszczonych wcześniej na mixtapie. Wydawnictwo doszło do szóstego miejsca na liście magazynu Billboard i zdobyło nagrodę Juno za nagranie rap roku. Drake został również dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy za „Best I Ever Had” – w kategorii najlepszego utworu rap – solo, i najlepszej piosenki rap. Występ u boku Lil Wayna i Eminema zamknął koncert 52 rozdania Nagród Grammy. Raper koncertuje po Europie, wystąpił między innymi na festiwalu Roskilde.

  Pełnowymiarowy, debiutancki album Drake'a - „Thank Me Later” został wyprodukowany przez Noah Shebiba. Na płycie gościnnie pojawiają się The Kings Of Leon, The Dream, Jay-Z, Kanye West oraz Lil Wayne.

 • Fireworks (Feat. Alicia Keys)
  Karaoke
  The Resistance
  Over
  Show Me A Good Time
  Up All Night (Feat. Nicki Minaj)
  Fancy (Feat. T.I . & Swizz Beatz)
  Shut It Down (Feat. The Dream)
  Unforgettable (Feat. Young Jeezy)
  Light Up (Feat. Jay-Z)
  Miss Me (Feat. Lil Wayne)
  Cece’s Interlude
  Find Your Love
  Thank Me Now
  Best I Ever Had

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"THANK ME LATER" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.