Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet (MP3)

Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet
Jesteś telesprzedawcą zawodowcem: działasz na pierwszej linii frontu, w boju o dominację twojej firmy, płynąc na fali zmian jakie niesie Sprzedaż 2.0 i walcząc o uwagę dzisiejszych zapracowanych i wycofanych klientów. Musisz znaleźć głównych graczy, zyskać ich uwagę w trakcie rozmowy telefonicznej i wymiany e-maili oraz sfinalizować transakcje – i to szybko. Treściwy i wszechstronny program inteligentnej i skutecznej telesprzedaży autorstwa Josiane Feigon (TeleSmart 10 System for Power Selling) pomoże ci osiągnąć to wszystko, a nawet więcej.
Program bazuje na dziesięciu łatwych do nauczenia się, niezbędnych umiejętnościach dopasowanych do cyklu sprzedaży. Proste procesy, przedstawione krok po kroku w poradniku Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet, pomogą ci:

Pokonać „paraliż w zakresie sprzedaży” – i to na dobre!
Poznać i stosować szybkie „zajawki dźwiękowe”, które przykuwają uwagę potencjalnych klientów!
Zadawać pytania, które odkrywają prawdziwe potrzeby klientów!
Nawigować wokół przeszkód i „stróży dostępu”, aby dotrzeć do decydentów i osób z kompetencjami zakupu!
Poświęcać więcej czasu na to, co potrafisz najlepiej – sprzedawanie – i wyeliminować żmudne, nie przynoszące zysków czynności!
Przekształcić frustrację w sukces – i sprzedaż
Czy jesteś gotów, by stać się prawdziwym wojownikiem telesprzedaży? Przeczytaj Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet – i podbij świat Sprzedaży 2.0!


Jeśli telesprzedaż jest elementem twojego modelu sprzedaży, lub jeśli chcesz, żeby się nim stała, potrzebujesz tej książki. Josiane Feigon prezentuje strategie i techniki prosto z życia, wprost z okopów pola walki o klienta, które pomogą ci odnieść więcej zwycięstw przez telefon.

- Art Sobczak, Prezes BusinessByPhone.com

Josiane Chriqui Feigon

jest prezesem i założycielem TeleSmart Communications, międzynarodowej firmy szkoleniowej i konsultingowej specjalizującej się w telesprzedaży. Jest autorką popularnego blogu Cubicle Chronicles (Kroniki Boksu); jej artykuły publikowały „Selling Power”, „Call Center Magazine” oraz inne czasopisma branżowe.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Techniki skutecznej sprzedaży przez telefon i internet" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.