Tarzan (MP3)

Tarzan
Alicja i Dżon na dzikiej wyspie – czy można tam żyć...? Posłuchaj, a poznasz świat dzikich zwierząt i dowiesz się jak można w nim funkcjonować. Kim jest płaczące niemowlę, które znalazło się w dzikim świecie? Może to Tarzan, o którym jest ta opowieść. Posłuchaj a poznasz niezwykłe przygody króla dżungli i dowiesz się co jest najważniejsze w życiu. Ciąg dalszy Bajkowego abecadła – zbioru najpiękniejszych i najważniejszych opowieści dla dzieci, które od lat zachwycają czytelników i słuchaczy. W kanonie znalazł się również „Tarzan” w adaptacji Ewy Opolskiej. To historia chłopca z dżungli, który przetrwał tam jako niemowlę i małe dziecko tylko dzięki temu, że zaopiekowały się nim dzikie zwierzęta. A później to małpki, tygrysy i inne zwierzaki traktował jak swoją rodzinę. Niezwykła, piękna opowieść o przyjaźni przywiązaniu, o przyrodzie i o tym, jak ważny jest ktoś bliski.

Audiobook to wybór najważniejszych fragmentów z opowieści o postaci, którą wymyślił Edgar Rice Burroughs. Dzieci dowiedzą się z ponad półgodzinnego nagrania między innymi, jak dziecko trafiło na bezludną wyspę, jak przetrwało tam bez rodziców i jakie przygody i figle przeżywało, żyjąc bez innych ludzi.

Wesoła, barwna opowieść, dzięki której możemy przenieść się do innego świata i wraz z Tarzanem, zwanym królem dżungli, poskakać po drzewach, zjeść na obiad banany i pobujać się na lianach. Wystarczy tylko zamknąć oczy i posłuchać słuchowiska Ewy Opolskiej.

Wykonawcy: Maria Rybarczyk, Elżbieta Węgrzyn, Zbigniew Grochal, Wojciech Deneka, Paweł Hadyński oraz gościnnie Andrzej Sobczak

Piosenki śpiewa: Alina Pszczółkowska

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tarzan" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.