TARANTULA, KLOPS I HERKULES. Przygoda pierwsza (MP3)

TARANTULA, KLOPS I HERKULES. Przygoda pierwsza
Na to czekali miłośnicy przygody. Wspaniała powieść Joanny Olech teraz również w wersji audio.

Pierwsza odsłona „Tarantuli, Klopsa i Herkulesa” to historia detektywistyczna, która rozgrywa się współcześnie, ale słucha jej się jak najlepszych powieści dla młodzieży sprzed lat. Pasjonująca zagadka, niezwykli bohaterowie i splot wydarzeń, którego próżno szukać w filmach sensacyjnych.

Posłuchajcie o wakacjach Karola Klopsa w Witkowicach. To nie jest atrakcyjne miejsce, ponieważ nic się tu nie dzieje. Do czasu! Bo oto z lokalnego muzeum ginie widokówka. Ktoś ją ukradł, ale… dlaczego akurat widokówkę? Jednocześnie policja dostaje również wiadomość, że nikt nie może się skontaktować z pewnym mieszkańcem Witkowic. Czy te dwa fakty jakoś się łączą?

Dziwnym zbiegiem okoliczności Karol Klops, pies Herkules i Tarantula, która tak naprawdę jest dziewczynką, znajda się w samym centrum wydarzeń i podejmą się rozwiązania tej zagadki.

Audiobook w interpretacji Janusza Zadury zachwyca słuchaczy w różnym wieku. Wciągająca historia sprawia, że nie można się od niego oderwać, a znakomity humor tylko dodaje tej opowieści uroku.

Wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy wybierają się w podróż. Ponad dziesięciogodzinne nagranie zapewni rozrywkę całej rodzinie.

Joanna Olech (ur. 1955) – graficzka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, m.in. Dynastii Miziołków (1994, wydanie audio: BA, 2010), Czerwonego Kapturka (2005), Pompona w rodzinie Fisiów (2007) oraz Pulpeta i Prudencji (2010). Ilustratorka Różowego prosiaczka (2006) i żartobliwych poradników dla dzieci Jak przeklinać (2008), Jak robić przekręty (2010). Laureatka wielu prestiżowych nagród. Publikuje artykuły na temat literatury dziecięcej m.in. na łamach „Tygodnika Powszechnego” i „Nowych Książek”. Należy do Polskiej Sekcji IBBY. Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów. Ekspertka Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"TARANTULA, KLOPS I HERKULES. Przygoda pierwsza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.