Tappi i wielka burza (Okładka twarda)

Tappi i wielka burza

Tappi i wielka burza (Okładka twarda)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • razem z bohaterami przeżyjesz niezwykłą przygodę
  • to kolejna część bestsellerowej serii
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku

Kup na prezent
Książki o wesołym wikingu Tappim liczą już 8 tomów. Opowieści o Tappim, reniferku Chichotku i mieszkańcach Szepczącego Lasu cechuje ciepła, baśniowa, bardzo pogodna narracja, klimatem przypominająca historie o Kubusiu Puchatku czy Muminkach. Zarówno główni, jak i drugoplanowi bohaterowie są niejako archetypami baśniowych bohaterów: dobrzy i dzielni pomagają tym słabszym, dobre uczynki są nagradzane a złe karane, itd.

Historie, pomimo zanurzenia w baśniowym świecie, są czytelne i bliskie współczesnemu czytelnikowi – poruszają problemy znane przedszkolakom, opisują sytuacje z codziennego życia. W zbiorach „Tappi i przyjaciele” można na przykład przeczytać o tym, co stracił Chichotek, kiedy był leniwy i nie chciało wstać mu się z łóżka, albo że nie należy kłamać. Seria kolorowa – „Tappi i przyjaciele” – to zbiór 10 krótkich opowiadań, idealnych do czytania przed snem.

Seria czarno-biała – to dłuższe, odrębne przygody Tappiego, podzielone na rozdziały. Dobre dla nieco starszego dziecka, które potrafi już skupić uwagę i śledzić fabułę. To także dobra propozycja dla dzieci, które zaczynają czytać samodzielnie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tappi i wielka burza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.