Tank Warfare: Tunisia 1943 (PC) klucz Steam

Tank Warfare: Tunisia 1943 (PC) klucz Steam

Tank Warfare: Tunisia 1943 (PC) klucz Steam

 • PC
 • angielska
 • 29-07-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Strategy First

Tank Warfare: Tunisia 1943 - taktyczna symulacja walki na poziomie batalionu. Kontynuacja serii Graviteam Tactics osadzona na froncie zachodnim.

 

Gra składa się z dwóch trybów:

Operacyjny - tryb turowy, w którym można przesuwać i koncentrować siły w wybranych kierunkach, uzupełniać i wymieniać jednostki, naprawiać i tankować pojazdy.

Taktyczny - tryb czasu rzeczywistego, w którym prowadzisz walkę z wrogiem, zdobywając terytorium, niszcząc pojazdy i eliminując stan liczebny wroga.

 

Operacje na dużą skalę dla armii amerykańskiej i Wehrmachtu o realistycznej strukturze organizacyjnej. Kampania oferuje ponad 50 szczegółowych pojazdów wyprodukowanych w Niemczech, USA i Wielkiej Brytanii. Zrekonstruowano ponad 400 km2 realistycznych krajobrazów z map topograficznych oraz materiałów fotograficznych i wideo.

 

- Rozszerzony interfejs użytkownika: funkcjonalny interfejs różnych paneli, menu poleceń radialnych i inne ulepszenia.

- Wygląd i dostosowanie interfejsu: dołączono trzy warianty wyglądu, konfigurowalne znaczniki jednostek (Wehrmacht, NATO, Armia Czerwona).

- Wysoka powtarzalność i zaawansowana sztuczna inteligencja, która wybiera najlepszą strategię opartą na zachowaniu, nie bazując na z góry określonym skrypcie.

- Zaawansowane zarządzanie siłami w fazie operacyjnej: strategie wzmocnienia i zarządzanie rezerwami.

- Prowadzenie statystyk: rejestrowana jest wydajność każdej jednostki (zabijanie, straty, nagrody itp.). Po każdej bitwie szkody i stan sił i pojazdów, a także telemetrii są pokazane w statystykach po bitwie.

- Symulacja pola bitwy: realistyczne urządzenia wizyjne, zasłony dymne i flary, tworzenie rowów, kratery po wybuchach. Pozostałości poprzednich bitew pozostają na polu bitwy do końca operacji.

- Realistyczne zachowanie żołnierza: każdy żołnierz ma kilka podstawowych parametrów, takich jak poziom doświadczenia, wytrzymałość i morale, które wpływają na ich zachowanie i skuteczność.

- Szczegółowe modele broni i realistyczna balistyka: pociski podążają trajektoriami balistycznymi, biorąc pod uwagę wiatr, temperaturę i inne parametry.

- Zaawansowane uszkodzenia pancerza: modelowanie oparte na histogramach balistycznych bez uproszczeń metod probabilistycznych, generowanie pól wtórnej fragmentacji uwzględnia wiele parametrów, takich jak zmiana kształtu pola w przestrzeni, fragmenty i cechy pancerza, grubość pancerza i warunki uszkodzenia.

- Złożony system uszkodzeń pojazdów: silnik, zawieszenie, celowniki, broń i mechanizmy celowania mogą zostać uszkodzone oddzielnie, wpływając na możliwości bojowe.

- Zniszczalne środowisko: prawie wszystko można wysadzić i zniszczyć, od powierzchni i budynków po pojazdy i instalacje obronne wroga.

- Zaawansowana kontrola artylerii poza mapą, z różnymi ustawieniami bezpieczników i rodzajami łusek.

- Tryby formacji i ruchu: linie i kolumny, ruch drogowy i potajemny, piechota podążająca za czołgami, generowanie opóźnień, sektory ognia itp.

- Automatyczne układanie zasłon dymnych: jednostki ustawiają zasłony dymne, gdy zauważą wroga.

- Dynamiczna zmiana pory dnia, źródeł światła i efektów pogodowych, wpływa na przebieg bitwy, widoczność i przejezdność obszaru.

 • PC
 • angielska
 • 29-07-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Strategy First

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tank Warfare: Tunisia 1943 (PC) klucz Steam" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.