Tańczące krasnoludki (MP3)

Tańczące krasnoludki
Słuchowisko zrealizowane na podstawie baśni braci Grimm z udziałem wspaniałych polskich aktorów, między innymi Damiana Damięckiego i Zygmunta Kęstowicza, ze specjalnie na potrzeby nagrania skomponowaną muzyką.

Adaptacja Antoniego Marianowicza, autora takich realizacji, jak znane i lubiane „Stoliczku, nakryj się” czy „O królu bocianie”.

„Tańczące krasnoludki” to kwadrans fantastycznej zabawy dla dzieci i rodziców, którzy będą mieli okazję przypomnieć sobie ulubione w dzieciństwie nagrania. Porywająca, barwna historia, która przenosi słuchaczy do tajemniczego lasu, w którym bohater trafia do chatki pełnej krasnoludków.

Czy te małe stworzenia będą miłe? Czy okażą się pomocne? Co potrafią? I czy czegoś się boją?Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w niniejszym audiobooku.

Wybierzmy się we wspólną podróż do świata wyobraźni. Słuchowisko Antoniego Marianowicza to niezwykła przygoda, którą możemy przeżywać w domowym zaciszu, rodzinnie i w każdej chwili, gdy tylko zechcemy spotkać małe, tańczące krasnoludki.


Obsada:

Edmund Fidler (Narrator)

Zygmunt Kęstowicz (Bartek)

Barbara Bargiełowska (Bartkowa)

Tadeusz Bartosik (Ludożerca)

Andrzej Tomecki (Krasnoludek)

Jerzy Złotnicki (Krasnoludek)

Mieczysław Friedel (Krasnoludek)

Michał Muskat (Krasnoludek)

Marian Kawski (Krasnoludek)

Muzyka - Ryszard Sielicki

Dyrygent - Ryszard Sielicki

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tańczące krasnoludki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.