Tańcowały dwa Michały (MP3)

Tańcowały dwa Michały
Dla Michałów, Michałków, Michasiów i dla wszystkich tych, którzy kochają poezję Juliana Tuwima i chcieliby jeszcze raz usłyszeć ulubione utwory, które towarzyszyły im w dzieciństwie.

„Tańcowały dwa Michały” należą do serii audiobooków z nagraniami znakomitej poezji, przygotowane przez wydawnictwo Promatek. Najbardziej lubiane przez młodszych i starszych słuchaczy wiersze Juliana Tuwima są nagrane w interpretacji aktora – Antoniego Rota.

To pełne humoru i rytmu historyjki, które niezmiennie od kilkudziesięciu lat kojarzą się z dobrą zabawą wszystkim, którzy się z nimi kiedykolwiek zetknęli.

Dziś, dzięki nagraniom Promatka, możemy jeszcze raz posłuchać rymowanek, które sprawią, że uśmiechniemy się jak dawniej i przypomnimy sobie najwspanialsze chwile dzieciństwa. To również możliwość ułożenia własnej kolekcji i sprezentowania jej najmłodszym dzieciom w rodzinie.

Na początek „Tańcowały dwa Michały”. A dalej? Może „Idzie Grześ przez wieś”? Albo „Zosia samosia”? Lub gotowa kolekcja zatytułowana „Najpiękniejsze wiersze – Lokomotywa i inne”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tańcowały dwa Michały" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.