Taka jestem i już (MP3)

Taka jestem i już
Po doskonale przyjętej historii miłości i wspólnego życia z Gustawem Holoubkiem, Magdalena Zawadzka, znakomita polska aktorka postanowiła tym razem opowiedzieć o sobie.

„Taka jestem i już” to audiobook będący zapisem felietonów i wspomnień Zawadzkiej. Nie zabrakło i tutaj opowieści o małżeństwie i wspólnych latach, jakie aktorka przeżyła z Holoubkiem, rodzinnych refleksji i anegdot z ich wspólnej zawodowej drogi.

Ale w nowej publikacji wysłuchać możemy również opowieści dotyczących dzieciństwa, dojrzewania oraz historii o utracie najbliższych – kochanej matki i męża. Sporo miejsca poświęca Zawadzka na opowiedzenie o radości płynącej z macierzyństwa i relacji z - dziś już dorosłym – synem Janem.

„Taka jestem i już” to osobista, pełna ciekawych obserwacji i intymnych zwierzeń historia wspaniałej kobiety, która z właściwym sobie dystansem do siebie i otoczenia oraz poczuciem humoru postanowiła odsłonić przed słuchaczami kawałek swojego świata. Piękny język i subtelne, a zarazem trafne analizy dzisiejszej rzeczywistości z pewnością zachwyca nie tylko fanów jej aktorskiego talentu.

Książka w wersji audio ukazuje się w interpretacji samej autorki.

Magdalena Zawadzka, autorka bestsellerowej książki Gustaw i ja, zatytułowała ten tom Taka jestem i już! I przeczytała ją z wrodzonym sobie temperamentem. Polecamy Taka jestem i już! w autorskim wykonaniu prawdziwa mistrzyni słowa!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Taka jestem i już" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.