Tajemnica Zielonej Wyspy (MP3)

Tajemnica Zielonej Wyspy
„Tajemnica Zielonej Wyspy" jest kursem przeznaczonym zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, którzy dopiero zaczynają naukę języka angielskiego.

Kurs składa się z 20 lekcji/epizodów, w których głównymi bohaterami jest rodzina z dziećmi. Przygody Micka mobilizują wszystkich do działania, całą rodzinę a także słuchającego. Nauka polega na powtarzaniu określonych zwrotów i i wyrażeń, poznawaniu słownictwa. Lekcje pełne są akcji i dynamizmu. Dzięki specjalnie dobranym dialogom uczymy się angielskiego w sposób intuicyjny, zgodnie z metodą ADL. Jak małe dziecko uczy się mówić, gramatykę poznając dopiero na samym końcu procesu uczenia.

Uczestniczymy w grach i zabawach bohaterów kursu oraz słuchamy ich rozmów po polsku i angielsku. W każdej scence pojawiają się nowe słowa i zwroty. Dialogi są tak dobrane, abyśmy z łatwością mogli je zapamiętać. Typowe sytuacje i zabawne motywy ułatwiają przyswajanie materiału.

Świetni spikerzy pomogą Ci opanować poprawną wymowę.

Po zakończeniu scenki możesz uruchomić multimedialny polsko-angielski słowniczek. Możesz uczyć się nowych słów i zwrotów w przyjazny sposób.

Ilustrowane ćwiczenia pomogą Ci nauczyć się mówić po angielsku. Możesz je oglądać i słuchać. Możesz także wyłączyć dźwięk i samodzielnie powtarzać zdania.

Kurs pomoże Ci przyswoić ponad 1.200 słów i zwrotów. Nauczysz się układać angielskie zdania i swobodnie rozmawiać po angielsku.

Całą zawartość kursu możesz nagrać na odtwarzacz MP3. Możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu.

Nauka z „Tajemnicą Zielonej Wyspy” może być dla Ciebie świetną zabawą!

W nagraniu znajdziesz następujące materiały:

* 20 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku z łatwością rozumiejąc nowo poznane słowa i zwroty.

* 20 epizodów w wersji angielskiej. Możesz je oglądać i ćwiczyć mówienie po angielsku.

* 20 polsko–angielskich słowniczków, które pomogą Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.

* Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 – razem 4 godziny. Możesz je nagrać na odtwarzacz MP3 i słuchać przygód bohaterów oraz słowniczków w dowolnym miejscu, a przy tym mimowolnie uczyć się angielskiego!

* Pliki PDF, które zawierają teksty wszystkich epizodów, słowniczków oraz ćwiczenia sprawdzające! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Tajemnica Zielonej Wyspy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.