Szymek i Pan Jezus (MP3)

Szymek i Pan Jezus
Pomysłowa i zrealizowana z dużą dbałością o detale historia życia Jezusa dla dzieci. Tytułowy Szymek to chłopiec, który żył w czasach Jezusa i w publikacji autorstwa Beaty Kołodziej opowiada nam o tamtych czasach i świecie widzianym oczami dziecka.

Język opowieści i pasjonująca historia sprawiają, że słuchacze, mali i duzi, mogą poczuć, że niemal uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach związanych z Panem Jezusem.

Ponad godzinne nagranie to barwna opowieść między innymi o narodzinach Jezusa w biednej stajence w Betlejem, drodze krzyżowej i śmierci, ale również o chrzcie, zesłaniu Ducha Świętego i wielu innych zdarzeniach, o których można przeczytać w Piśmie Świętym.

Jednak ta forma – książka do słuchania, w dodatku stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorcach, to znakomite rozwiązanie, aby najmłodszych zainteresować postacią Jezusa i przystępnym, zrozumiałem przez dzieci językiem opowiedzieć im o wydarzeniach, które miały miejsce dwa tysiące lat temu.

Opowiadania zebrane w tomie „Szymek i Pan Jezus” w wersji audio ukazały się w świetnej interpretacji Pawła Królikowskiego.

Autorką opowiadań jest Beata Kołodziej (www.beata.kolodziej.edu.pl), która między innymi współpracuje z redakcją programu katolickiego dla dzieci „Ziarno” oraz z wydawnictwem Edycja św. Pawła.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szymek i Pan Jezus" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.