Sztuka zarządzania łańcuchami dostaw (MP3)

Sztuka zarządzania łańcuchami dostaw
"KROK ­1. : Wyeliminuj najsłabsze ogniwa łancucha dostaw

Gdy w 1975 roku niemiecki hurtownik nagle wycofał wielkie zamówienie na damską bieliznę, Amancio Ortega był pewien, że jego nowo powstałą firmę czeka upadek. W realizację tego zamówienia włożył cały swój majątek, a na horyzoncie nie było widać innych klientów.

W akcie desperacji postanowił otworzyć sklep w pobliżu własnej fabryki w La Corunie i sam sprzedawał w nim swoje produkty. Nazwał go Zara.

Dziś ponad 1750 sklepów Zary, rozmieszczonych w ponad 80 krajach, przyciaga dobrze sytuowanych klientów, a señor Ortega jest jednym z najbogatszych ludzi

na swiecie (2013).

Czynników tego sukcesu jest wiele. Jednym z decydujacych jest jednak z pewnoscia to, ze Zara postepuje wbrew wiekszosci utartych pogladów na temat tego, jak powinien funkcjonowac łancuch dostaw.

Przeczytaj i dowiedz sie:

jak usprawnic łancuch dostaw, by czerpac dzieki niemu jeszcze wieksze zyski,

kiedy warto zbudowac łancuch dostaw od nowa,

co robic, by nie stac sie najsłabszym ogniwem łancucha dostaw w firmie.

W łancuchu dostaw lezy wiele mozliwosci wciaz niedostrzezonych przez polskich przedsiebiorców. To dlatego „Sztuka zarzadzania łancuchami dostaw”

jest tak wazna pozycja – pokazuje, że łancuch dostaw moze stac sie cennym narzedziem biznesowym, a w niektórych przypadkach nawet zadecydowac

o sukcesie całej firmy!

MARCIN OLSZEWSKI, dyrektor sprzedazy Platon Sp. z o.o"

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sztuka zarządzania łańcuchami dostaw" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.