Sztuka przedsiębiorczości (MP3)

Sztuka przedsiębiorczości
Wyobraź sobie: po pierwszym kwartale bieżącego roku zysk wygenerowany przez Twoje nowe przedsięwzięcie sięgnął rekordowych 11 mln zł.

Szczegóły

Gratulacjom wówczas nie było końca… Wraz z prowizjami poszybowały oczekiwania, założenia, ambicje. Ale właśnie kończy się kolejny kwartał. Boisz się spojrzeć na wyniki, które przedstawisz wspólnikom. Wiesz już, że nie przekraczają nawet 10% planu.

Co zawiodło? Opcji jest na pewno kilka:

Powiedzieć: „Nie wiem dlaczego…”

Powiedzieć: „Po prostu zabrakło szczęścia”

Powiedzieć: „To wina marketingu!”

Jednak żadna z tych odpowiedzi nie jest prawidłowa. Odpowiedź „To zależy” nie wchodzi w grę – wszakże Ty i wspólnicy oczekujecie konkretnych odpowiedzi i planu działania.

Najlepsi przedsiębiorcy nie uważają przedsiębiorczości za sztukę ani coś, co opiera się na szczęściu czy działaniach ad hoc. Podczas gdy dobrzy przedsiębiorcy

podejmują ryzyko, bazując na instynkcie, najlepsi przedsiębiorcy zarządzają ryzykiem, a swój instynkt ciągle rozwijają. Przeczytaj tę książkę i poznaj ich sekrety.

Sztuka przedsiębiorczości to świetny przewodnik, zawierający wskazówki, które pozwalają sprawniej osiągnąć cel na zawiłej i pełnej wybojów drodze lidera.

Jarosław Śliwa, prezes zarządu Spółki Siódemka S.A

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sztuka przedsiębiorczości" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.