Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji (MP3)

Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji
"Pozwól innym postępować według planu. Twojego.

Krótko po awansie na dyrektora ds. operacyjnych w firmie informatycznej Fiona Sweeney zrozumiała, że proces decyzyjny w firmie wymaga fundamentalnych zmian. W ostatnich miesiącach sytuacja przedsiębiorstwa dramatycznie się pogorszyła. Liczba skarg klientów wzrosła do niewyobrażalnego wcześniej poziomu. Wyniki zaczeły spadać. Presja zarządu rosnąć. Było jasne, że to od rozwoju sytuacji zależy kariera nowo mianowanej dyrektorki.

Tymczasem firma przypominała zbiór niezależnych państw. Rządzili w nich władcy niezamierzający podporządkowywać się Fionie Sweeney, której – według nich – brakowało zarówno charyzmy, jak i doświadczenia. Fiona Sweeney dokonała zmian i opanowała chaos. O jej sukcesie zadecydowały przede wszystkim umiejętności negocjacyjne – umiejętności, które Ty też możesz wykształcić. Zacznij od dziś.

Jakie umiejetnosci negocjacyjne powinien posiadac kazdy menedzer i kiedy powinien z nich skorzystac?

Jak osiagnac przełom w negocjacjach?

Co robic, by skutecznie przeprowadzic negocjacje i zbudowac dzieki nim głebsza relacje biznesowa?

""W dzisiejszym świecie negocjacje stały się istotnym elementem każdego procesu biznesowego. Wszedzie mozna odnalezc lub stworzyc do nich przestrzeń. Negocjujmy, pamiętajmy jednak, by nie były to negocjacje jałowe – wówczas nigdy nie odzyskamy utraconego czasu.”

JANUSZ KUDŁACIAK, Head of Key Account and Business Customer Department w RWE Polska

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sztuka prowadzenia zwycięskich negocjacji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.