Sztuka łączenia technologii (MP3)

Sztuka łączenia technologii
„Sztuka łaczenia technologii ze strategia” to trzecia pozycja z serii HBR ON, poswieconej konkretnym rozwiazaniom w sferze wybranych zagadnien biznesowych. Seria HBR ON przekazuje praktyczne narzedzia opracowane i sprawdzone przez autorytety swiatowego biznesu.

Szczegóły

Opanuj chaos. Zdobądź przewagę. IT się liczy.

Po 15 latach David Johnson, dyrektor IT pracujący w centrali jednej z angielskich firm odzieżowych, stwierdził, że właśnie nadszedł odpowiedni moment. Teraz może odejść.

Zamiar swój wcielił w życie. Z doskonałymi referencjami i imponującym dorobkiem szybko znalazł interesującą pracę w innej branży, spakował się, pożegnał właścicieli i opuścił dotychczasowe stanowisko pracy.

Adam Newton, dyrektor marketingu, poczuł pierwsze oznaki zaniepokojenia. I słusznie.

David Johnson nie tyle znaczaco rozwinął systemy informatyczne oraz strukturę działu IT, co postawił ją od podstaw. Przez 15 lat konsekwentnie popełniał przy tym błędy, które… tylko on umiał niwelować. Tymczasem dynamika rynku wymusiła na firmie podjecie ofensywnych działań w internecie – działan, które bez wiedzy i doświadczenia Davida Johnsona okazały się niemożliwe do przeprowadzenia.

Wyobraź sobie, że to Ty jesteś Adamem Newtonem. Masz świadomość, że system jest wadliwy. Zamówienia nie sa realizowane. Zdajesz sobie sprawę, że kolejna kampania, na którą naciskają właściciele, nie ma szans powodzenia.

Tymczasem David Johnson stwierdził, że nie ma zamiaru poświęcać swojego czasu i energii, żeby Ci pomóc. Co zrobisz?

Sztuka łączenia technologii ze strategią wymaga solidnych podstaw merytorycznych, ale również dobrej intuicji, umiejętności przewidywania i często zwykłego szczęścia. Dostajemy do ręki efektywne narzędzie stanowiące pomoc w kształtowaniu strategii organizacji.

MARCIN SPYCHAŁA, Senior Account Executive,

Genesys Telecommunications Laboratories Sp. z o.o.

Nagrania w formacie mp3

Czas trwania: 6 godz. 17 min.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sztuka łączenia technologii" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.