SZTUKA KOCHANIA (Okładka miękka)

SZTUKA KOCHANIA

SZTUKA KOCHANIA (Okładka miękka)

Oferta specjalna -30%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • "Sztuka kochania" po raz pierwszy ukazała się w 1976 roku
  • to rewolucyjny poradnik, który sprzedał się w Polsce w nakładzie 7 milionów egzemplarzy
  • Wisłocka pisze o zabawach seksualnych, ale również o sztuce zrozumienia drugiego człowieka i jego potrzeb
Kup na prezent

Legendarny poradnik słynnej seksuolożki, który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce.

 

 

Nowe wydanie ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego.  

 

 

Po raz pierwszy wydany w 1976 roku. Ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy plus tysiące pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością. Sztuka kochania nie zawiera recepty na miłość, nie jest też podręcznikiem technik seksualnych. Kochanie to piękne polskie słowo, które określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi. W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu.

 

Książka ukazuje się tuż przed premierą filmowej biografii Michaliny Wisłockiej autorstwa twórców filmu Bogowie. W głównej roli występuje Magdalena Boczarska, a reżyserką jest Maria Sadowska.

 

 


 
 

Michalina Wisłocka (ur. 1921, zm. 2005) - polska lekarka, seksuolog, ginekolog, cytolog, autorka bestsellerowej "Sztuki kochania". 

 

Napisała książki z dziedziny seksuologii: Sukces w miłości, Kalejdoskop seksu, Kultura miłości, Sztuka kochania (1976), Sztuka kochania – w 20 lat później (1988), Sztuka kochania – witamina M (1989), jak również stworzyła pamiętniki: Miłość na całe życie. Wspomnienia z czasów beztroski.

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SZTUKA KOCHANIA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.