Sztuka fermentacji (Okładka twarda)

Sztuka fermentacji

Sztuka fermentacji (Okładka twarda)

Oferta specjalna -31%
Kup na prezent
Fermentacja jest procesem doskonale znanym w chemii. Można się z nim spotkać na co dzień - takie zjawiska stale nas otaczają i są elementem naszego życia. Nie od dziś wiadomo również o tym, że fermentacja ma szerokie zastosowania... w sztuce kulinarnej.

Dania kiszone stanowią bardzo ważny element kuchni wielu krajów świata, w tym również Polski. Każdy z nas uwielbia zajadać się kiszonymi ogórkami czy kapustą i nie wyobrażamy sobie wielu tradycyjnych potraw bez tych dodatków. Kiszenie jest zagadnieniem o wiele szerszym, niż mogłoby się wydawać. Istnieje wiele metod i sposobów na przygotowywanie doskonałych kiszonych produktów, o których wielu ludzi nie wie.

Książka autorstwa Sandor Elix Katz to pozycja dla każdego, kto chce poszerzyć swoje kulinarne horyzonty i nauczyć się czegoś nowego. Zawarta w niej wiedza jest bardzo bogata, dzięki czemu to tytuł, który dokładnie wyjaśnia na czym polega proces fermentacji. Tak solidna dawka konkretnych wiadomości może znacznie pomóc w kuchni i sprawić, że inaczej spojrzymy na kulinarne eksperymentowanie. Okazuje się bowiem, że kiszenie to świetne rozwiązanie znacznie częściej, niż się wydaje i bez trudu przygotujemy kiszone owoce, orzechy, pomidory, najróżniejsze warzywa, a nawet ryby i mięso. Zawarte w tym wydawnictwie przepisy to nie tylko propozycje autorki, ale sprawdzone metody i sposoby na kiszenie z kuchni całego świata.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sztuka fermentacji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.