Szósty (Okładka twarda)

Szósty

Szósty (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%
4.00 / 1 głosów

„W szóstym dniu Bóg stworzył człowieka – mężczyznę i kobietę. W szóstym dniu... odbiorę ci życie, bo ja jestem twoim bogiem”. Miłość, która rodzi się pośród zbrodni. Przeznaczenie, przed którym nie da się uciec. Polska nie jest już bezpiecznym miejscem. Zwłaszcza dla zielonookich blondynek, które od jakiegoś czasu padają ofiarą seryjnego mordercy, któremu środowisko policyjne nadało przydomek Szósty. Jego tropem podąża inspektor Marcin Langer, stojący na czele Śląskiej Grupy Śledczej. Pomaga mu Alicja Szymczak, której zadaniem jest sporządzenie portretu psychologicznego mordercy. Wkrótce Alicję i Marcina połączy coś więcej niż tylko sprawy zawodowe. Zresztą, jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz, kiedy ich drogi się przecinają... Czy inspektor Langer zachowa zimną krew i podejmie grę, w której stawką będzie życie ukochanej? Kim jest Szósty? Co nim kieruje? Być może czai się znacznie bliżej, niż może się wydawać.
 • 14 lutego 2015 AGNIECHA,

  Ja jestem twoim bogiem

  Szósty” to dobrze skonstruowana, intrygująca, zaskakująca i pełna różnorodnych wrażeń powieść, przy której upływ czasu staje się niezauważalny. Opowie... czytaj >
  Szósty” to dobrze skonstruowana, intrygująca, zaskakująca i pełna różnorodnych wrażeń powieść, przy której upływ czasu staje się niezauważalny. Opowieść o cierpieniu i zmaganiu się z duchami przeszłości, które potrafią zdominować życie człowieka. Autorka porusza temat trudny i drażliwy, ale robi to w tak delikatny i smaczny sposób, że czytelnik mimo że nie powinien znajduje w sobie współczucie i zrozumienia dla osoby, która była zdolna do czynów najgorszych. W tej powieści jest wszystko, co niezbędne do przeżycia niezapomnianej przygody literackiej. I choć bohaterowie są jej największym atutem, pisarka dołożyła starań aby rozbudzona ciekawość i napięcie towarzyszyło czytelnikowi aż do ostatniej strony. Nie zapomina też o emocjach, intrygach i odpowiednim klimacie, który momentami wywołuje dreszcze. Kolejny raz Agnieszka Lingas - Łoniewska udowodniła, że jest mistrzynią w swoim fachu. A jej powieści nie tylko wywołują obrażenia i dostarczają wrażeń, ale też pobudzają do myślenia i wyciągania wniosków. Polecam.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1