Szklany Tron 2 Korona w mroku (Okładka miękka)

Szklany Tron 2 Korona w mroku

Szklany Tron 2 Korona w mroku (Okładka miękka)

5.00 / 1 głosów
Kup na prezent
Drugi tom cyklu Szklany tron, opowiadającego o zabójczyni Celaenie Sardothien Po roku ciężkiej pracy w kopalni soli osiemnastoletnia Celaena Sardothien zdobywa pozycję królewskiej zabójczyni. Nie jest jednak lojalna względem tronu, choć ukrywa ten sekret nawet przed najbliższymi przyjaciółmi. Nie jest jej łatwo utrzymać tę tajemnicę, zwłaszcza gdy król zleca jej zadanie, które może zniweczyć jej plany. Na domiar złego na horyzoncie majaczą groźne siły, które mogą zniszczyć cały świat i zmuszają Celaenę do dokonania wyboru. Względem kogo okaże się lojalna i dla kogo zechce walczyć?
 • 4 kwietnia 2015 TotallBookNerd7,

  genialna pani Maas znowu zachwyca

  Tom drugi jest mniej więcej zrównany poziomem co do pierwszego, nie jest od niego ani lepszy ani gorszy. Pani Maas utrzymuje poziom wręcz perfekcyjnie... czytaj >
  Tom drugi jest mniej więcej zrównany poziomem co do pierwszego, nie jest od niego ani lepszy ani gorszy. Pani Maas utrzymuje poziom wręcz perfekcyjnie, co powoduje że z ogromną ciekawością zajrzę do kolejnych tomów, jak tylko się w Polsce ukarzą. Autorka dostarcza nam wrażeń i zwrotów akcji praktycznie na każdej stronie, język jest lekki i swobodny, a w przypadku tłumaczeń z innych języków trzeba tu też podziękować polskiemu tłumaczowi za to, że ciężkiej pracy pani Maas nie zniszczył ;)

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1