Szklane Miecze. Tom 2 - Ilango (Okładka miękka)

Szklane Miecze. Tom 2 - Ilango

Szklane Miecze. Tom 2 - Ilango (Okładka miękka)

Kup na prezent
Druga część pięknie narysowanej historii fantasy o wojowniczce Yamie, która – szukając zemsty – może się mimowolnie przyczynić do ocalenia świata.

Yama ma już kilkanaście lat i posiada niezwykły szklany miecz. Wraz ze swym opiekunem Miklosem wyrusza z leśnej kryjówki do wielkiego miasta Karelane, gdzie zamierzają odszukać wodza najemników Orlanda. Dziewczyna chce się na nim zemścić za śmierć ojca i uprowadzenie matki. Metropolia okazuje się miejscem, gdzie niezbyt przydają się umiejętności nabyte w puszczy...

Wędrowcy od razu robią sobie wrogów, ale na szczęście zdobywają także sprzymierzeńców, bez których nie zdołaliby przetrwać w miejskiej dżungli. Tymczasem cały świat ogarniają coraz straszliwsze kataklizmy – wichury, nawałnice i powodzie. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że nadchodzi ostateczna zagłada, a jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości są zesłane z nieba szklane miecze.

Szklane miecze są tetralogią stworzoną przez duet autorek: piszącą opowieści fantastyczne, historyczne i przygodowe francuską scenarzystkę Sylviane Corgiat oraz włoską rysowniczkę Laurę Zuccheri.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szklane Miecze. Tom 2 - Ilango" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.