Szewc z Lichtenrade (MP3)

Szewc z Lichtenrade

Szewc z Lichtenrade (MP3)

Tom opowiadań czołowego polskiego twórcy fantasy. To już kolejna niezwykła opowieść autora, która ukazuje się w wersji audio w znakomitej interpretacji Macieja Kowalika, który wcześniej brawurowo przeczytał na potrzeby nagrania między innymi serię „Oko jelenia”.

Tym razem trafia do słuchaczy zbiór nowel osadzonych w różnych czasach i miejscach. Łączy je niepowtarzalny styl autora, doskonały humor i elementy fantastyczne, które w zależności od utworu stanowią główny nurt opowieści lub jej uzupełnienie.

Znalazły się tu również opowiadania z gatunku historii alternatywnej. XX wiek jawi się słuchaczom jako nieodkryta rzeczywistość z wachlarzem niespodzianek.

Zabawne, pomysłowe i niezwykle zajmujące opowieści to domena Andrzeja Pilipiuka. „Szewc z Lichtenrade” ma szansę spodobać się nie tylko fanom fantastyki, ale również miłośnikom historii.

Polecamy również inne książki autora, które dostępne są w formie audiobooków, szczególnie cykl opowiadań o Jakubie Wędrowyczu oraz podobny do prezentowanego zbiór „Carska manierka”.Andrzej Pilipiuk kolejny raz rozkłada przed nami wachlarz opowieści z różnych miejsc, czasów i rzeczywistości alternatywnych. Kolejny raz bohaterowie zmierzą się z nienazwanym...

W przededniu I wojny światowej doktor Skórzewski zostaje wplatany w kuriozalną aferę szpiegowsko-ornitologiczną. Antykwariusz Robert Storm otrzymuje dziwaczne zlecenie odnalezienia narzędzi zrabowanych w czasie okupacji przez szewca-nazistę. A archeolog Tomasz Olszakowski użerając się z nieuczciwymi inwestorami, przyjmie pomoc lapońskich szamanów.

W zbiorze nie zabraknie też rozważań, co by było gdyby. Wyobraźcie sobie świat gdzie Hitler i Goering zamiast niewolić narody Europy zmagają się z wysokością czynszu i administratorem przytułku, a dilera morfiny doktora Mengele tropi konkurencja - żydowska mafia.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szewc z Lichtenrade" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.