Szept cyprysów (ebook) (do pobrania)

Szept cyprysów (ebook)

Szept cyprysów (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%
3.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Daphne, córka greckich imigrantów mieszkających w Nowym Jorku, po tragicznej śmierci męża zostaje sama z córeczką oraz stertą rachunków do zapłacenia. Inwestuje wszystko w otwarcie własnej, greckiej restauracji. Dostaje także drugą szansę w życiu osobistym – zaręcza się z bogatym i przystojnym bankierem, ale ślub chce wziąć na greckiej wysepce Erikusie.

Na tej magicznej wyspie mieszka Evangelia – babcia Daphne. To dzięki niej poznawała rytmy wyspiarskiego życia, przyprawionego mitami i opowieściami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Przeszłość i teraźniejszość ściśle się przeplatają w tej nastrojowej, pełnej ciepła historii o kobiecie uwięzionej między światem tradycji a wymaganiami, jakie stawia przed nią kariera zawodowa i związek z nowym mężczyzną. Evangelia wyjawia wnuczce niezwykłe dzieje swojego życia i opowiada poruszające historie z przeszłości. Daphne wreszcie pojmuje, że najważniejsza magia, w jaką powinna uwierzyć, to magia jej samej. I że poczucie bezpieczeństwa nie jest równoznaczne z miłością…

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 14 lutego 2015 AGNIECHA,

  Wsłuchaj się w szept swego serca

  zept cyprysów" to piękna i poruszająca historia o miłości, samotności, poświęceniu i życiu, które czasem tak mocno doświadcza człowieka, że gubi się i... czytaj >
  zept cyprysów" to piękna i poruszająca historia o miłości, samotności, poświęceniu i życiu, które czasem tak mocno doświadcza człowieka, że gubi się i zapomina o tym, co najważniejsze. Osadzona w niepowtarzalnej scenerii, przyprawiona szczyptą magii, mitologii i rodzinnych sekretów. Na pozór lekka i przyjemna, a jednak dająca do myślenia, pobudzająca emocje i wzruszająca. Tak, w tej powieści jest drugie dno i bardzo sugestywne przypomnienie o tym, co każdy z nas wie, ale w trudnych chwilach i na zakrętach życiowych często o tym zapominamy. Polecam.

3.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1