Szczęśliwe dziecko. Czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych (Okładka twarda)

Szczęśliwe dziecko. Czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych

Szczęśliwe dziecko. Czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych (Okładka twarda)

Kup na prezent

Nie jest możliwe być idealnym rodzicem, jednak warto uczynić wszystko co w naszej mocy, aby nasza pociecha wyrosła na zdrową i pewną swojej wartości osobę

 

Doktor Aleksandra Piotrowska przy wsparciu Ireny Stanisławskiej przedstawia w niniejszej książce cenne porady, których zastosowanie pozwoli zapewnić maluszkowi szczęśliwe i bezpieczne dzieciństwo, stanowiące warunek prawidłowego rozwoju. 

Poradnik ten nie jest jednak gotową instrukcją, gdyż obydwie autorki zdają sobie doskonale sprawę z tego, iż każdy maluch jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Niemniej książka zawiera uniwersalne porady, które nie tylko może, ale powinien wręcz stosować każdy rodzic. Psycholog przekonuje, że dla dziecka najważniejsza jest zdrowa postawa jego opiekunów - zarówno pozbawiona nadmiernej opiekuńczości i pobłażania, jak i surowości. Wychodzi z założenia, że nie ma nic lepszego dla młodego człowieka niż kontakt ze szczęśliwym, spokojnym i pewnym siebie rodzicem. 

Jeżeli więc czujesz, że nie potrafisz już sobie poradzić ze swoim małym rozrabiaką, ta książka stanowi idealną pozycję dla Ciebie! Jej lektura pozwoli zdjąć z siebie poczucie winy, poznać praktyczne techniki wychowawcze, a co najważniejsze uniknąć najbardziej powszechnych błędów wychowawczych. Wiedzy takiej nie znajdziesz w kolorowych czasopismach dla młodych matek. Wspólnie z tysiącami młodych rodziców zaufaj kompetencjom i doświadczeniu psychologów!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szczęśliwe dziecko. Czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.