Szczęśliwa ziemia (Okładka miękka)

Szczęśliwa ziemia

Szczęśliwa ziemia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jest to pewnego rodzaju spotkanie z przyszłością, jaką każdy z nas w życiu doświadczy
  • opowiada historię każdego z nas: wszyscy czegoś pragniemy, mamy jakieś marzenia
  • "Szczęśliwa ziemia" to świetna powieść obyczajowa z wątkiem fantastycznym w tle

Kup na prezent
Pragniesz bogactwa? Szukasz miłości? A może głosy w głowie nie dają ci żyć? Wypowiedz życzenie i patrz, co się stanie.

Ostatni dzień lata. Szymon i jego przyjaciele postanawiają w niezwykły sposób pożegnać się z dzieciństwem. Wkrótce ich drogi się rozchodzą, a każdy z nich wkracza w dorosłość z brzemieniem wspólnej tajemnicy.

W kopenhaskim wietrze i pośród zgiełku Warszawy, w krakowskich kawiarniach i na sennej dolnośląskiej prowincji – w różnych miejscach i różnymi metodami czterej młodzi mężczyźni uparcie szukają tego, co pozwoli im uwolnić się od przeszłości: prawdy lub zapomnienia.

Łukasz Orbitowski przedstawia swoją najbardziej dojrzałą i zaskakującą powieść. Szczęśliwa ziemia to podróż po rzeczywistości spotworniałej i zarazem niebywale pociągającej. Porusza i prowokuje do dyskusji o potrzebie miłości i stałości, uzależnieniu od stanu posiadania i wszechobecnej pustki. Na historii czterech przyjaciół związanych tajemnicą Orbitowski buduje opowieść o współczesnych trzydziestoparolatkach, ich dylematach i cieniach przeszłości. Bezsprzecznie potwierdza swoją klasę, a jeśli jeszcze pisze fantastykę, to flirtuje z nią równie urzekająco jak Palahniuk czy Vonnegut.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szczęśliwa ziemia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.