Szczęście w kolorze burgunda (Okładka miękka)

Szczęście w kolorze burgunda

Szczęście w kolorze burgunda (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
3.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Magda ma czterdziestkę na karku, piętnastoletni staż małżeński i dwoje dzieci w wieku szkolnym. Zapracowany mąż nie rozumie, że do szczęścia wciąż potrzeba jej słowa „kocham”. Choćby tylko od czasu do czasu. I odrobiny szaleństwa – na przykład kąpieli w toni burgunda w jakimś SPA. Tymczasem o miłości zapewnia ją zupełnie ktoś inny… Niestety, wszystko wskazuje na to, że w życiu jej męża pojawiła się inna kobieta. Spokojne i poukładane życie zmienia się w pasmo udręk, których nie jest w stanie rozproszyć żaden tajemniczy wielbiciel. Magdzie trudno przełknąć gorycz małżeńskiej porażki. Jej uczucie zostanie wystawione na próbę. Podobnie jak przyjaciółki Majki, chociaż z zupełnie innej przyczyny. W dodatku druga przyjaciółka, Dorka, decyduje się na niełatwy życiowy krok. Nikt nie wie, ile zamieszania może wywołać mały dowód zakupu. Czy Magdzie i jej przyjaciółkom uda się ocalić miłość i odnaleźć szczęście?
 • 14 lutego 2015 AGNIECHA,

  Szczęście w kolorze burgunda

  "Szczęście w kolorze burgunda" to powieść z gatunku lekkich i przyjemnych pozwalających miło spędzić czas. I choć autorka nie napisała niczego odkrywc... czytaj >
  "Szczęście w kolorze burgunda" to powieść z gatunku lekkich i przyjemnych pozwalających miło spędzić czas. I choć autorka nie napisała niczego odkrywczego to przedstawiona historia pobudza czytelnika do refleksji i przemyśleń. Dodaje wiary i pozwala ufać w to, że nie wszystkie objawy kryzysu wieku średniego muszą oznaczać najgorsze. A po czterdziestce życie też może być kolorowe i pełne niespodzianek. Polecam.

3.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1