SZAMO. Wszystko, co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby cię nie oszukiwano (MP3)

SZAMO. Wszystko, co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby cię nie oszukiwano
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o piłce nożnej, ale wstydzicie się zapytać

Wspólna publikacja piłkarza Grzegorza Szamotulskiego oraz dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego.

Audiobook „SZAMO. Wszystko, co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby cię nie oszukiwano” to szczere wyznania Szamotulskiego, słynącego z ostrego języka zawodnika klubów polskich i zagranicznych. Bez ogródek, bez owijania w bawełnę, bez medialnej otoczki, która towarzyszy zawodowemu sportowi. Stanowski, który już wcześniej z powodzeniem opowiadał o losach znanych piłkarzy, tym razem opisuje karierę Szamotulskiego i towarzyszące jej kulisy zawodowego futbolu.

Pasjonujące nagranie dla wszystkich, którzy interesują się piłką nożną, ale również dla osób, które ciekawe są mechanizmów finansowych i osobistych układów panujących w dzisiejszym sporcie. Sportowa biografia i skarbnica anegdot w jednym. Pełna piłkarskich ciekawostek, tajemnic z szatni i dobrego humoru książka w wersji audio nie tylko dla fanów futbolu. Niewątpliwym atutem tej historii są lekki język i znakomite poczucie humoru autorów.

„SZAMO” czytają Grzegorz Szamotulski i Tomasz Sobczak.

Krzysztof Stanowski – urodzony 21 lipca 1982 roku. Dziennikarz sportowy i autor książek. Dwie napisane przez niego pozycje – „Spalony” oraz „Kowal” – okazały się bestselerami i sprzedały się łącznie w nakładzie blisko 100 000 egzemplarzy. Wcześniej Stanowski publikował w największych polskich gazetach, był sprawozdawcą z finałów mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy. Obecnie kojarzony z portalem sportowym weszlo.com, na którego łamach regularnie zamieszcza felietony.

Grzegorz Szamotulski – urodzony 13 maja 1976 roku. Były bramkarz między innymi reprezentacji Polski oraz Legii Warszawa, piłkarski obieżyświat (występował w siedmiu krajach). Ekscentryk znany z ostrego języka, niepokorności i łatwości, z jaką… ładował się w kłopoty. Mógłby w piłce osiągnąć znacznie więcej, gdyby kilka razy ugryzł się w język. To jednak nie w jego stylu – nie hamował się w trakcie kariery, nie hamuje się też po jej zakończeniu. Dowodem jest między innymi ta właśnie książka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SZAMO. Wszystko, co wiedziałbyś o piłce nożnej, gdyby cię nie oszukiwano" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.