Szamanka od umarlaków (MP3)

Szamanka od umarlaków
Czasami to tak zwane zwykłe życie, nudne i monotonne może być największym marzeniem. Niestety, taki scenariusz jest nieosiągalny dla Idy Brzezińskiej, której powołaniem jest być medium.

W rodzinie takiej jak jej zwariowana familia to nic niezwykłego. Można wręcz powiedzieć, że to tradycja, ale dziewczyna nie marzy o niczym innym tak bardzo, jak o ucieczce. Niestety, ciotka Tekla postanowiła ją wyszkolić i teraz już za późno na jakiekolwiek „ale”. Zresztą, Ida kompletnie nie nadaje się na uciekinierkę, zwyczajnie nie ma do tego smykałki.

„Szamanka od umarlaków” to niezwykle zabawna, debiutancka powieść Martyny Raduchowskiej.

Lekko opowiedziana historia z barwnymi bohaterami i elementami fantastyki – wciągnie i zrelaksuje, choć czasami dotyczy naprawdę nieprzyjemnych zagadnień.

Ida Brzezińska nie pozwoli słuchaczom na nudę. Czy w końcu zmieni zdanie i nastawienie do bycia medium? Posłuchajcie koniecznie, bo to wcale nie taka prosta historia.

Znakomicie zinterpretowana przez Małgorzatę Lewińską opowieść doczekała się kontynuacji. Raduchowska jest również autorką powieści „Demon luster”, która także ukazała się jako audiobook.

Medium ma w życiu przerąbane. Medium, które nie chce być medium, ma przerąbane w dwójnasób. Medium bez powołania, za to z awersją do duchów, ma przerąbane wzdłuż, wszerz i naokoło.

Ida Brzezińska świetnie wie, czego chce: normalnego życia. I gdyby to od niej zależało, w jej rodzinie na pewno nie byłoby ojca maga, matki czarownicy, babki jasnowidzki ani ciotki medium. Ani bez mała dwudziestu pokoleń podobnych wariatów. Tymczasem jednak – o, zgrozo - są. A geny sumiennie robią swoje, obdarzając Idę równie nadprzyrodzonym co niepożądanym szóstym zmysłem. Do tego jeszcze wredny, podły Pech o sadystycznych skłonnościach z upodobaniem krzyżuje jej plany, wpycha w szpony apodyktycznej ciotki, nęka stałą obecnością umarłych i wplątuje w aferę, od której na kilometry czuć pieprzem i imbirem – zapachem czarnej magii.

Postawmy sprawę jasno - Ida nie ma Pecha.

To Pech ma Idę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szamanka od umarlaków" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.