Szaleństwa panny Ewy (MP3)

Szaleństwa panny Ewy
Ewa Tyszkowska to szesnastoletnia, energiczna nastolatka o ogromnym sercu i niesfornej duszy. W związku z rocznym wyjazdem ojca, znanego naukowca, zostaje oddana pod opiekę państwa Szymbartów. Dom nowych opiekunów jest smutny i ponury, a Ewa nie może pogodzić się z metodami wychowawczymi pani Szymbartowej, dlatego po awanturze z gospodynią domu decyduje się na brawurową ucieczkę przez okno. Świadkiem tego zdarzenia jest malarz Jerzy Zawidzki, który postanawia pomóc dziewczynie. Od tej pory życie Ewci będzie obfitować w różne szaleństwa, mniej lub bardziej (tragi)komiczne, a ona sama stanie się swoistym arbitrem w sprawach z pozoru beznadziejnych.

„Szaleństwa panny Ewy” to wspaniała książka audio, która zarazem bawi i jak i wzrusza, uczy jak odkrywać w ludziach dobro i propaguje ideę, że dobro jest zaraźliwe.

Kornel Makuszyński (1884-1953) był prozaikiem, poetą, krytykiem teatralnym, felietonistą. Kojarzony jest przede wszystkim z książkami dla dzieci i młodzieży (np. „Szatan z siódmej klasy”, „Przyjaciel wesołego diabła”, „Awantura o Basię”). Utwory Kornela Makuszyńskiego są dziełami o nieprzemijających walorach dydaktycznych. Na jego książkach - zawsze pełnych słońca i miłości - wychowują się kolejne pokolenia Polaków, niekoniecznie tylko te najmłodsze.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Szaleństwa panny Ewy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.