Syn Boginki (MP3)

Syn Boginki
Bajka dla dzieci

XIX-wieczna literatura może okazać się doskonałym materiałem, który z powodzeniem można wykorzystać jako historie dla dzieci. Elementy historyczne i edukacyjne w twórczości Adolfa Dygasińskiego są oczywiste dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zetknęli się z opowiadaniami lub powieściami autora.

Nagrania, które prezentujemy, to opowiastki o biednych i bogatych, leniwych i pracowitych, nieco uwikłanych w historię osobnikach, którzy jak my wszyscy musieli czasami dokonać wyborów i ponieść ich konsekwencje. Nie inaczej było w przypadku bohaterów nienijszego audiobooka.

„Syn Boginki” to pozycja, którą warto zaprezentować młodzieży, być może historią zawartą w nagraniu zainteresują się również młodsze dzieci, na przykład uczniowie szkoły podstawowej. Warto wysłuchać jej wspólnie z dorosłymi, a później podyskutować. To, co usłyszymy to wspaniały wstęp do dyskusji o pracowitości, szczerości i lojalności.

Książka Adolfa Dygasińskiego w wersji audio ukazała się w interpretacji Jolanty Nord. Dostępne są również inne nagrania z utworami autora, również stworzone z myślą o dzieciach: „O zajączku sprawiedliwym”, „Byś i Dyś”, „Jaskier, Kos, Cierniak i Tęcza”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Syn Boginki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.