Sydney. Przewodnik (Okładka miękka)

Sydney. Przewodnik

Sydney. Przewodnik (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • wybierasz się do Sydney
  • masz ochotę na długi lot
  • poszukujesz kangurów

Ruszaj w świat z National Geographic!

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących:

MARSZRUTY, oparte na bogactwie doświadczeń znawców Sydney, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od wspinaczki na słynny most po kupno opali, koczowanie w łodziach na rzece Hawkesbury oraz ujeżdżanie fal.

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. po zabytkowych kwartałach The Rocks, cyplu South Head, z Darling Harbour na targ rybny i szlakiem winnym w Hunter Valley.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, m.in. w Chińskim Ogrodzie Przyjaźni, dawnym robotniczym Balmain i fantastycznym Parku Narodowym Ku-ring-gai Chase.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku rejonie, a także przy trasie każdej wycieczki.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sydney. Przewodnik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.