ŚWIT PO BITWIE TOM 2 TRYLOGIA NORDYCKA (Okładka miękka)

ŚWIT PO BITWIE TOM 2 TRYLOGIA NORDYCKA

ŚWIT PO BITWIE TOM 2 TRYLOGIA NORDYCKA (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz skandynawskie fantasy
  • to druga część dobrze przyjętej historii o mieczu, mrozie, wikingach i starych bogach
  • autor jest specjalistą od mitologii nordyckiej, o czym przekonasz się czytając tę książkę

Po wielkiej bitwie zawsze nastaje świt, ale walka jeszcze nie dobiegła końca. Świat, w którym starzy bogowie oddali ducha, a nowi, choć wciąż słabi, toczą zaciekły bój o ludzkie dusze.


Po latach spokojnej posługi u nowego konunga Nordveghru słynny islandzki skald Vidar postanawia wrócić w rodzinne strony. Jeszcze nie wie, że król Trygve Ivarson, zwany Surowym, zamierza podjąć wojenną wyprawę w celu podbicia Islandii.


Do brzegów Nidaros docierają jednak statki jamborskiego jarla Thorkila, który, żądny zemsty, chce podbić i zawłaszczyć kraj. Wśród jego wojów jest młody Viglund, zwany Wilczym Pyskiem, syn jarla Vidara. Siłą wcielony w oddziały wroga będzie musiał stawić czoła przeszłości i własnemu ojcu.

 

Marcin Mortka (ur. 1976 r. w Poznaniu)- Gawędziarz, marzyciel i pracoholik w jednym - rzadko kiedy udaje mu się przetrwać dzień bez napisania choć strony czegokolwiek. Pasjonat średniowiecznych krucjat, wielkich żaglowców epoki napoleońskiej i skandynawskich nastrojów, uwielbia kawę, podróżowanie oraz spokój pod każdą postacią. Jego największym skarbem jest rodzina. Nie znosi spieszenia się, uwielbia zapach wiatru i chciałby móc przesiedzieć każdą noc z książką. Na czas lata tradycyjnie staje się hobbitem - grzebie w ogródku, chodzi na bosaka, dużo je i starannie wystrzega się wszelkich przygód. Marzy o tym, by kiedyś napisać bajkę idealną, albo chociaż zostać kimś takim jak Tappi z Szepczącego Lasu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ŚWIT PO BITWIE TOM 2 TRYLOGIA NORDYCKA" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.