Święty Chaos (ebook) (do pobrania)

Święty Chaos (ebook)

Święty Chaos (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Filmowe obrazy masakry amerykańskiego oddziału najemników w Faludży błyskawicznie obiegły świat i wstrząsnęły opinią publiczną. Autorka tego przekazu, Jamy Ulan, z pochodzenia polska Tatarka, komandoska i agentka CIA, wkrótce została rozpoznana przez Al-Kaidę, schwytana i stracona... Egzekucję oglądał w telewizji cały świat, w tym także jej rodzina.

Jednak śmierć okazuje się jej nowym początkiem. Jamy dostaje się bowiem w ręce tajemniczych zleceniodawców, którzy w zależności od potrzeb zmieniają jej psychikę i ciało. Jamy pojawia się w różnych krajach, z bronią w ręku uczestniczy w brutalnych wydarzeniach zmieniających losy świata. Choć piekielnie inteligentna i silna, zostaje zmanipulowana. Nie wie już, kim jest i jakie plany wobec niej mają „preceptorzy“. Udręczona, zamknięta w obcym ciele, buntuje się przeciw narzuconej roli. Tymczasem mocodawcy konsekwentnie realizują swój plan – pragną, by rzeczywistość ogarnął Święty Chaos.

Książa otwiera trylogię, która łączy w sobie political fiction oraz powieść sensacyjną.

Święty Chaos miał już premierę w postaci serialu audiobookowego. Zakupiono także prawa do wersji anglojęzycznej i ekranizacji. Wkrótce powstaną komiks, komiks interaktywny oraz gra komputerowa!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Święty Chaos (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.