Świat popiołów (MP3)

Świat popiołów
Przejmująca wizja świata po apokalipsie z perspektywy współczesnego katolika.

Akcja powieści rozgrywa się w 2030 roku. Ówczesna Europa jest zniszczona, ludzkość wyraźnie działa przeciwko sobie, dążąc do samozagłady. Taki widok zastaje papież, który wybiera się w podróż po starym kontynencie.

Dobraczyński nie zamyka się na teorie naukowe, przytacza liczne twierdzenia i hipotezy, sięga do różnych prądów filozofii. Jednak wyraźnie daje do zrozumienia, że ratunkiem dla ludzkości jest wiara w Boga i nauka katolicka.

To audiobook, którego z przyjemnością wysłuchają ludzie wierzący, ale również słuchacze o innym światopoglądzie mogą tu odnaleźć coś dla siebie. „Świat popiołów” jest oryginalny fabularnie, opowiedziany niezwykłym, pięknym językiem. I choć przebija się w treści konkretna ideologia, nie przeszkadza to w refleksji na temat zagrożeń współczesnego świata.

Postapokaliptyczna wizja świata pisana z punktu widzenia współczesnego katolika, jakim był Jan Dobraczyński, przedstawia ludzkość dążącą do samozagłady. Akcja utworu toczy się w roku 2030, gdy ówczesny papież udaje się w podróż do zniszczonej doszczętnie Europy. Autor posiłkuje się wieloma twierdzeniami bądź hipoteza współczesnej nauki, aczkolwiek ratunek dla ludzkości widzi w wierze w Kościół i Jezusa Chrystusa.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Świat popiołów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.