SUR LA ROUTE (CD+DVD) (DVD)

SUR LA ROUTE (CD+DVD)
 • ZAZ zakończyła niezwykle udaną światową trasę koncertową, która zaprowadziła ją na pięć kontynentów. Ten etap wielka gwiazda francuskiej piosenki podsumowuje koncertowym wydawnictwem o tytule "Sur La Route".

  Materiał jest nie tylko podsumowaniem pełnego sukcesów etapu w karierze ZAZ, lecz również jej podziękowaniem dla fanów za to, jak wspaniale przyjmowali ją na koncertach. A tych było na tournée 93. Artystka odwiedziła między innymi Chile, Brazylię, Kanadę, Niemcy, wszędzie będąc przyjmowaną niezwykle entuzjastycznie. Na DVD i Blu-rayu "Sur La Route" znajdziemy trwający 108 minut film, który opowiada o światowej trasie koncertowej Francuzki. Pokazuje ZAZ zarówno w bezpośrednim kontakcie z publicznością, jak i poza sceną. Dzięki obrazowi możemy się przekonać, jak to się stało, że pochodząca z Bordeaux Isabelle Geffroy stała się gwiazdą światowego formatu. Do filmu przygotowano napisy po francusku, angielsku, hiszpańsku i niemiecku.

  Płyta audio z kolei, to wybór największych przebojów ZAZ oraz interpretacje klasyków piosenki. Znalazły się na niej tak lubiane przez fanów kompozycje jak "Je veux", "La fée", "Eblouie par la nuit", "On ira", czy "Si". W zestawie jest też premierowa piosenka "Si jamais j'oublie", która promuje wydawnictwo "Sur La Route". Singlowy utwór wyprodukował Martin Terefe (m.in. Jason Mraz, James Morrisson, Train, KT Tunstall).
 • CD

  On ira
  Le long de la route
  Cette journée
  Eblouie par la nuit
  Comme ci comme ça
  Si
  Si je perds
  La fée
  Déterre
  Je veux
  Si jamais j’oublie

  DVD

  Film dokumentujący światową trasę ZAZ

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SUR LA ROUTE (CD+DVD)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.