Suicide squad. Tom 1 - Nadzorować i karać (Okładka twarda)

Suicide squad. Tom 1 - Nadzorować i karać

Suicide squad. Tom 1 - Nadzorować i karać (Okładka twarda)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz drużynę czarnych charakterów od DC
  • to piękne, obszerne wydanie
  • doskonały scenariusz i dynamiczna kreska świetnie ze sobą współgrają
Kup na prezent
Album zawiera wybór opowieści o drużynie Suicide Squad (Oddziale Samobójców), do której należy wiele postaci znanych z wydawanych w Polsce komiksów rozgrywających się w Gotham City.


W zakładzie karnym Belle Reve naczelnik Amanda Waller tworzy na zlecenie rządu oddział uderzeniowy do wykonywania misji samobójczych. Wybiera do niego nieprzeciętnie uzdolnionych przestępców, takich jak Deadshot, szaleńców w typie Harley Quinn czy potwory jak King Shark. Waller musi zapanować nad zbieraniną postaci, które nie widzą sensu w przestrzeganiu zasad praworządności, a w dodatku mają własne cele, całkowicie rozbieżne z misją grupy. I pani naczelnik znajduje na to sposób – na swego pomocnika w dowodzeniu Suicide Squad wyznacza przestępcę będącego zarówno szaleńcem, jak i seryjnym mordercą – Jamesa Gordona juniora...

 Scenariusz głównej opowieści napisał czeski autor Ales Kot (Zero, Secret Avengers, Bucky Barnes), a historii pobocznych – Amerykanin Matt Kindt (Revolver, Sweeth Tooth, Men of War). Głównym rysownikiem serii jest Patrick Zircher (Nightwing, Iron Man, Thunderbolts).


Bohaterów Suicide Squad zobaczymy w filmie Legion Samobójców, którego premiera została zapowiedziana na początek sierpnia 2016.

 

 


 

Sięgnij po kolejną część serii:

SUICIDE SQUAD - ODDZIAŁ SAMOBÓJCÓW. TOM 2 - ZDERZENIE ZE ŚCIANĄ

 

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Suicide squad. Tom 1 - Nadzorować i karać" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.