Stół Króla Salomona (Okładka miękka)

Stół Króla Salomona

Stół Króla Salomona (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna powieść sensacyjna okraszona przygodą
  • lubisz intrygi i akcję
  • weźmiesz udział w tajemniczej i pełnej zwrotów akcji historii

Kup na prezent

Pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść osnuta tajemnicą, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków.


Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii sztuki, podczas praktyki w muzeum w Canterbury jest świadkiem kradzieży zabytkowej pateny. Po powrocie do Madrytu odpowiada na enigmatyczną ofertę pracy i bierze udział w osobliwym procesie rekrutacji, nawet nie podejrzewając, że na próbę wystawia go tajna organizacja – Narodowy Korpus Poszukiwaczy, którego celem jest odzyskanie cennych dzieł sztuki należących do dziedzictwa Hiszpanii. Wkrótce Tirso włączy się do szaleńczej pogoni za mitycznym Stołem Salomona, który wedle legend może przynieść tylko nieszczęście. Tym samym zostanie wciągnięty w oszałamiającą spiralę niebezpieczeństw, zdrady i śmierci.

 

Luis Montero Manglano - brat Carli Montero, autorki bestsellerowej Szmaragdowej Tablicy - urodził się w Madrycie w 1981 roku. Jest dyrektorem ds. kształcenia oraz wykładowcą historii i sztuki średniowiecznej w Ośrodku Studiów Romańskich w Madrycie. Opublikował książkę El lamento de Caín, wyróżnioną nagrodą EATER dla najlepszej powieści grozy 2012 roku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Stół Króla Salomona" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.