Stawiam na Tolka Banana (MP3)

Stawiam na Tolka Banana
Przed laty była to lektura obowiązkowa. Nie przymusowa, ale taka, po którą sięgali niemal wszyscy. Jedna z najpopularniejszych opowieści autorstwa Adama Bahdaja stała się podstawa filmu zrealizowanego w 1973 roku, a przez lata zaczytywali się w niej chłopcy i dziewczęta.

Teraz, dzięki wersji audio można przypomnieć sobie młodzieżowej „szajki” z warszawskiej Saskiej Kępy.

Młodzi zbuntowani ludzie, choć żyli kilkadziesiąt lat temu, a bohaterowie dziś mieliby już własne dzieci, a może i wnuki, to znakomicie skonstruowane postaci. Ich problemy, poniekąd wynikające z rzeczywistości, w której żyli, ale w dużej mierze uniwersalne i ponadczasowe, charakterystyczne dla młodego wieku stały się głównym tematem tej energicznej historii.

Tytułowy Tolek Banan to enigmatyczna postać, tajemniczy szef, który stara się im pomóc, ucząc uczciwości, przyjaźni i pozytywnego nastawienia do świata i innych.

Wspaniały audiobook, który jednym przypomni dawną literacką przygodę, innych utwierdzi w przekonaniu, że są takie emocje i takie kłopoty, które w pewnym wieku są stare jak świat.

Polecamy nagranie w interpretacji Joanny Lissner oraz inne powieści Bahdaja, które ukazały się jako audiobooki: „Kapelusz za 100 tysięcy”, „Wakacje z duchami” czy „Podróż za jeden uśmiech”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Stawiam na Tolka Banana" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.