Startup. Postaw wszystko na jedną kartę (Okładka miękka)

Startup. Postaw wszystko na jedną kartę

Startup. Postaw wszystko na jedną kartę (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz pomysłu na firmę
  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku
  • szukasz pomysłu na prezent

Kup na prezent
Startup. Postaw wszystko na jedną firmę to więcej niż opowieść o wyrzekaniu się pokusy i walce o uratowanie firmy. Jest ta książka swoistą liną ratunkową rzuconą przedsiębiorcom, którzy chcą wdrożyć innowacyjny pomysł, ale nie za bardzo wiedzą jak. Zaczęli już coś nowego, ale nie mogą nabrać oczekiwanego impetu.

Przedsiębiorcy, którzy radzą sobie w warunkach nowej ekonomii, swój sukces zawdzięczają stosowaniu nowej, „naukowej metody” innowacji. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pokazuj, dlaczego cztery, przeczące intuicji zasady, różnią odnoszących sukcesy biznesmenów od tych, którzy tylko marzą o sukcesie.

Prawdopodobnie będziesz mieć w życiu tylko jedną szansę, żeby „postawić wszystko na jeden pomysł: odejść z pracy, przekonać współmałżonka, by ci pozwolił osuszyć wasze konto, i pójść za swoim marzeniem. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pozwoli ci przygotować się na ten decydujący krok i zyskać pewność, że przesuwasz na środek stołu wszystkie swoje żetony dopiero wtedy, gdy masz największe szanse na wygraną. Bowiem książka ta ofiarowuje Ci klucz do znaczącego ograniczenia ryzyka, jakim twój pomysł jest obarczony.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Startup. Postaw wszystko na jedną kartę" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.