Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2 - Starcie Królów (ebook) (do pobrania)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2 - Starcie Królów (ebook)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2 - Starcie Królów (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -7%
5.00 / 2 głosów

Kup na prezent

Seria

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa aż do śmierci króla Roberta. Wdowa jednak zdradziła królewskie ideały, bracia wszczęli wojnę, a Sansa została narzeczoną mordercy ojca, który okrzyknął się królem. Zresztą w każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami.

Pewnego dnia z Cytadeli przylatuje biały kruk, przynosząc zapowiedź końca lata – najdłuższego lata, jakie pamiętali żyjący ludzie. Najgroźniejszym wrogiem będzie jednak zima...George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 2 marca 2015 Anastazja93,

  Kontynuacja wspaniałej historii

  Po przeczytaniu pierwszej części myślałam, że to już koniec. Bardzo przyjemnie się zaskoczyłam, gdy po paru latach okazało się, że "Gra o Tron" to cał... czytaj >
  Po przeczytaniu pierwszej części myślałam, że to już koniec. Bardzo przyjemnie się zaskoczyłam, gdy po paru latach okazało się, że "Gra o Tron" to cała saga...i tak przepadłam na ładnych parę miesięcy... Starcie królów trzyma najwyższy poziom i wciąga od pierwsze strony do ostatniej.
  24 lutego 2015 ElfikBook,

  Król królów

  Kolejna część, kolejni królowie i kolejne wydarzenia, mrożące krew w żyłach. Mimo że powieść jest bardzo długa, przeczytałam ją w zaskakująco szybkim ... czytaj >
  Kolejna część, kolejni królowie i kolejne wydarzenia, mrożące krew w żyłach. Mimo że powieść jest bardzo długa, przeczytałam ją w zaskakująco szybkim tempie. Możliwość obserwowania Westeros z różnych perspektyw ubarwia całą opowieść i pokazuje nam intrygi, których nie domyśliłabym się nigdy.

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1