Star Wars. Koniec i początek - Dług życia (Okładka miękka)

Star Wars. Koniec i początek - Dług życia

Star Wars. Koniec i początek - Dług życia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś wielkim fanem Gwiezdnych Wojen i z niecierpliwością czekasz na kolejną filmową odsłonę
  • podoba Ci się seria książek Koniec i Początek
  • drugi tom musisz mieć w swojej kolekcji!

Drugi tom trylogii Star Wars. Koniec i początek. Pierwsza część ukazała się w Polsce w grudniu 2015 roku.


 

Imperium pogrążyło się w chaosie. Podczas gdy stary porządek wali się w gruzy, raczkująca Nowa Republika robi wszystko, by położyć kres targającym galaktyką konfliktom. Wielu imperialnych przywódców porzuciło swoje posterunki, licząc na to, że umkną przed sprawiedliwością, skrywając się w najodleglejszych zakątkach znanej przestrzeni kosmicznej.

 

Tych imperialnych dezerterów ściga zaciekle Norra Wexley i jej zespół, złożony z wyrzutków i straceńców. Kolejne aresztowania sprawiają, że coraz więcej cierpiących niegdyś pod jarzmem Imperium planet odzyskuje nadzieję na lepszą przyszłość. Nikt zaś nie pragnie wolności bardziej niż Wookiee z Kahsyyyka. Bohaterowie Rebelii Han Solo i Chewbacca skrzykują zespół przemytników i szumowin, aby uwolnić Kashyyyk od imperialnych ciemięzców – raz na zawsze.

 

Tymczasem szczątki Imperium, obecnie pod rządami wielkiej admirał Rae Sloane i jej potężnego, tajemniczego doradcy, przygotowują się do zadania miażdżącego kontrciosu. Jeśli ich plan się powiedzie, Nowej Republice grozi rozłam i upadek, zaś galaktyka – w chwili, w której najbardziej potrzebuje pomocy i wytchnienia – pogrąży się w otchłani bezprawia…OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star Wars. Koniec i początek - Dług życia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.