Star Trek Rebelia (MP3)

Star Trek Rebelia
Star Trek. Rebelia to powieściowa adaptacja filmu pod tym samym tytułem, która zainteresuje nie tylko zagorzałych fanów świata Star Trek.

Kapitan Jean-Luc Picard nie zdawał sobie sprawy, że nadejdzie dzień, w którym będzie musiał złamać rozkazy Federacji w imię „mniejszego dobra”. Jest gotów poświęcić życie swoje i załogi, chroniąc skrywany od pokoleń sekret Ba'ku, spokojnego i pokojowo nastawionego ludu. Okazuje się jednak, że niektórzy zapłacą każdą cenę, by posiąść tajemnicę wiecznej młodości. Załoga statku USS Enterprise staje przed poważnymi dylematami, a Picard musi zdecydować, czy powinien wypełnić swoje obowiązki, czy postąpić zgodnie z sumieniem i podszeptami serca. A czas ucieka... Znakomita wiadomość dla fanów Star Treka!

Audiobook na podstawie książki J.M. Dillarda z pewnością ucieszy miłośników tego popularnego serialu i słuchaczy, którzy szukają klasycznego science fiction w najlepszym wydaniu.

„Star Trek Rebelia” to opowieść, której głównym bohaterem jest oczywiście kapitan Jean-Luc Picard, dowódca USS Enterprise, który staje przed ogromnym dylematem. To prawdopodobnie najpoważniejsza decyzja, jaką przyjdzie mu podjąć w całej karierze. Od tego również będzie zależało życie załogi i jego własne. Ten przykładny dowódca musi wybrać: działać tak, jak podpowiada mu serce i intuicja czy wypełniać rozkazy. Do tej pory nigdy nie myślał o tym, aby wystąpić przeciwko Federacji.

Wszystko to ma związek z dawnym, pilnie strzeżonym sekretem Ba'ku, pokojowo nastawionego ludu. Dobrze znani miłośnikom Star Treka bohaterowie i nowe przygody, które zachwyca pomysłową fabułą. Nagranie „Star Trek Rebelia” na siedem godzin zabierze słuchaczy w podróż wyjątkowym statkiem kosmicznym.

Wersja audio ukazała się w interpretacji Jacka Kawalca.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star Trek Rebelia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.